Son Konu

Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Geçmiş Olsun Acun Ilıcalı 1545893 1545893 gecmisolsunacunilicali5c4dd9c9c517fgecmisolsunacunilicali5c4dd9c9c517f http:img235imageshackusimg235571677074632fz3 ÜNLÜ SUNUCUNUN BAŞINA GELMEYEN KALMADI 'Var Mısın Yok Musun' ile izleyenlerin gönüllerini feth eden Acun Ilıcalı büyük şanssızlık yaşadı Show TV'de ekrana gelen Var Mısın Yok Musun yarışma programında keza yarışmacılarına manâlı ödüller veren keza de ekran başındakilere neşe saçan anlar yaşatan Acun Ilıcalı, yaz tatilinde sağlık durumu sorunları ile uğraştı Televizyon gazetesinin haberine göre, bir futbol maçı esnasında sol arkadaki adalesinden sakatlanan Acun Ilıcalı, 'Lifimi koparttım sol arkadaki adalemde Buradan bir sakatlığım var' şeklinde konuşurken, ses tellerinden de ameliyat olduğunu belirtti Sesinin kısıklığı ile dikkat çeten Ilıcalı, 'Ses tellerimden ameliyat oldum O yüzden şimdi sesimi de tam olarak kullanmıyorum' dedi Acun, kısa sürede ses tellerinin düzeleneceğini ve normal bir şekilde konuşmaya başlayabileceğini anlattı gecce  

Üst Alt