Son Konu

Gelecek Dusunenler Icin Onemli !!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yine been Ve yeniden benim sorularim Valla belki sizin icin oyle degil fakat suanda oldugumuz donem oyle bisey ki kizlar okuyup kendini gelistiriyor, erkeklerin universite okuyani cok eksik En azindan ben goremiyorum Lafim okumayanlaraaa Ayrıca asiri gurur yapip 'ben sevdigimi calistirtmam, icabında gece gunduz calisirim' diyen ayrıca de okumayanlar Nasil olcekk bu is peki? Kendimce bu gidisle biz calisip biz cekip cevircez evimizi Hadi buralari geciyim, bu konuda ofkeliyim o yuzden bu kadar yuklendim :p sonucta hayat musterek, iki taraf da elinden geleni yapar suphe değil Peki soyle bisey sorayim Sevgiliniz var, seviyosunuz ve gelecek dusunuyosunuz Yürek ota konarken okudu mu okumadi mi diye sormuyor tabiii Siz universite okuyosunuz ve sevgiliniz lise terk Siz sorun yapmasaniz ailemiz kesin soracak egitim durumunu, egitim olmazsa isini Calistigi isi degistirmesi gerektigini dusunuyosunuz ayni zamanda Ilerde evlendiginizde güçlük cikarcak bi is E siz olsaniz napardiniz? Yine bi 'asagi tukursen sakal yukari tukursen biyik' durumuyla karsi karsiyayiz Kafamda deli sorularrr Yorumlarinizi bekliyorum Gunaydinlar efenim

Üst Alt