Son Konu

Gigi Hadid: Issız adaya düşsem yanıma mangal alırım!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gigi_hadid_issiz_adaya_dussem_yanima_mangal_alirim_1576048887_5528.jpg

23 yaşındaki ünlü model Gigi Hadid, şaşırtan açıklamalarıyla yine gündeme geldi. Spora gidip koşmaktansa ölmeyi tercih ettiğini lisana getirdi.

Son devirlerin konuşulan Amerikalı modeli Gigi Hadid, spor salonuna gitmek ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.Condé Nast Traveller mecmuasının sorularını yanıtlayan Hadid, ıssız bir adaya düşse yanına mangal alacağını söyledi.

O4Hk1_1576048908_4842.jpg

Gigi, “Spor salonuna gidip koşu yapamam, ölmeyi tercih ederim. Çocukluğum dış mekanlarda geçti. Bu nedenle her yana bisikletle giderim ve fırsat buldukça yüzerim”biçiminde şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

SOKAKTA DOLAŞIRKEN MÜSAADEYE GEREKSINIMIM YOK!

Yerkürenin en çok kazanan modelleri arasında gösterilen Gigi Hadid, toplumsal medyada stili hakkında yapılan tenkitlere "Sokakta dolaşmaya sizin onayınıza nazaran çıkmıyorum" biçiminde twitter hesabından cevap verdi.

XGgI0_1573542998_3263.jpg

Sokakta dolaşmaya sizin onayınıza nazaran çıkmıyorum biçiminde reaksiyon gösteren manken Gigi Hadid,"Hepiniz bayanları güçlendirmekten bahsediyorsunuz. Ben de hem cildini gösteren hem de göstermeyen hatunları destekliyorum. Bu bir seçim. İstediğim hengam tenimi gösteriyorum ve tepeden tırnağa kadar giyindiğim vakit da kendimi güzel hissediyorum, rahatsız edici tahlillere karşın etmeye de devam edeceğim. Bu stilistle alakalı değil, bu kendimi nasıl söz etmeyi seçtiğimle alakalı. Sizin fikriniz bunu değiştirmeyecek. Bu türlü düşünenler, kendi gücünüze ve sevdiğiniz stile odaklanmalısınız. Sevgiler" tweetiyle hakkında yapılan olumsuz tahlillere reaksiyon gösterdi daha sonrasında attığı tweetleri sildi.

VESAIR HABERLERİ;

6NcgB_1573543641_1104.jpeg

Herkesin gözler önünde olduğu Amerikalı genç model Gigi Hadid, Variety mecmuasına konuk oldu. Hayranlarının ve takipçilerinin duymayı merakla beklediği sorulara açıklık getiren Hadid, şöhretin hoş olduğu kadar bir çok olumsuz yanlarının da olduğundan bahsetti.

OtFJy_1563868565_6064.jpg

Gigi Hadid, "Şöhret, her gün öğrendiğim ve başa çıkmaya çalıştığım bir şey. Elbette iniş çıkışlarım oluyor. Kendim hakkında da çok şey öğrendim; kendime dürüst olmayı, kendimi muhafazayı, kutlamayı ve gerektiğinde argümanlı olmayı… Zira ünlü olduğunuzda hayatınızın denetimden çıktığını hissettiğiniz vakitler oluyor. Beşerler sizi yargılıyor. Küçücük bir günahınız nedeniyle başlıklar ya da fikirler görüyorsunuz. Kişilere nazik davranmaya çalıştım lakin bu beni suistimal etmelerine müsaade verdim mealine gelmiyor" biçiminde konuştu.

Üst Alt