Son Konu

Goz İle İlgili Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Goz İle İlgili Sozler,

Gozlerine Hasret kaldı Gozlerim, Senin Gelmeni Bekler Yalnız Sozlerim, kalbim Ağlar Sensiz Zaman Boşa Akar, Hadi Gel Bak Gozlerime hayat ver Şu Aşığa Birtanem ozledim Seni

Sen Olmadan bakamıyorum hayata ve yarınlara Mutlulukla Gozlerinden ilham alıp Bakarım hayata o Cennet Gozlerin beni Bağladı hayata Kopamam Senden Asla Bebeğim

herzaman gozlerimde ışık Ol Sevgilim Gozlerim Seninle Baksın hayata her Baktığım yerde Seni gorsun gozlerim kalbim Atsın aşkınla Seni Seviyorum herşeyim

Kalbimin hayata Direnişisin, hayata direnirken casurca gozlerimdeki nursun seviglim, aslında hayata senin icin katlanıyorum seninle bakıyorum hayata gozlerimde nur oldun hayat gozlerimde, gozlerimde sen varsın aşkım

Ellerimi Bıraksanda Gozlerin Hala Bana Sevdalı Ayrılık icin Ağlasanda Boşuna Gozlerin Ayrılamaz Benden Gitme uzaklara, Gozlerini Mahrum Bırakma Hasret sokaklarında, Ben Seni Sevdim Gozlerinle Baktım hayata Daima

Elimde Fotoğraflar Bakarım Anıları tazelerim O Anları hatırladıkca Kuruyan Anılarımızı Gozyaşlarımla Suluyorum ve icimdeki Sevgiyi birgun gelirsin diye besliyorum Sevgilim

O Gozlerin herkezi Gorsun Ama Sadece bana Baksın O Sozlerin Etraftakilere tukensin, Sadece benim icin Soylensin, Kalbin Sadece bana Atsın Atan kalbinin Guzelliği Gozlerine Gozlerindeki Guzel Anlamlar Sozlerine Yansısın bebeğim Seviyorum Seni Mutluyum Seninle bebeğim benim

Gozlerin yaşam kaynağım bebeğim Gozlerinde Bulurum hayatın Guzel renklerini, Gozlerin Gokkuşağı Gibi meleğim her Duygu Akışında Birşeyler Anlatır bana Seviyorum Seni Sevgilim

Seninle Ne Mesafeler Uzak gelir Bana Ne Kısa Sureli Ayrılıklar Yıkar Beni Bu hayatta, Gozlerime Kilit Vurdum Beklerim Gozlerinle Gozlerime bakmanı Bu Gozler Sana Sevdalı, Senden Başkasını Gormez Bu Delikanlı

ben Gozlerimi Sadece Senden Saklamadım Anlattım Gozlerimle Sana Aşkımı Korkmadım Saklamadım, Bu Bakışlarımı Soldurma Zamanla hadi tut beni Gozlerinle Gotur kendi Diyarına Sevgilim

Gozlerinle ilgili Sozlerimi yazdım Boş Sayfalara Gozlerini Cizdim Duvarlara bakar bakar Aşık olurum herdefasında Sevgilim

Gozlerle ilgili Sozler yazdım Daima Sana Cunki O gozlerin Bağladı beni Bu Acımasız yaşama Seninle Mutlu Oluyor Seninle guluyor Gozlerim, Acı hayat Seninle ve Senin Guzel Gozlerinle Cekilir guzelim

Sadece Gozlerimden Akan yaşlar Değil kalbimden Akan yaşlarda Senin icin Sevgilim, benim Sevgim Goruntuluk Değil benim Sevgi ictenlik bebeğim

hani Gozlerine ilk Baktığımda Kala kaldım ya o Anda işte Ben Ozaman Anladım Vurulmak Nedir Bağlandım Sana, hani Gozlerime Baktın ya Islak Gozlerinle Kuruyan hayatıma Can verdin Aşık Oldum Sana bebeğim benim, O Guzel Gozlerin benim ben iSe Sadece Seninim Sevgilim

Hayatı Umursamaz Gozlerim Yanında, Sen gozlerime Bak Sadece Sevgilim hayat Anlam kazansın Yanında Gul Bakışlım benim

Gozlerin Sanki cennetin yansıması Sevgilim Gozlerine Baktıkca Kendimden gecer Bu Aşık Yureğim Seninle Daha Mutlu ve umutlu Bakıyor geleceğe Gozlerim Bebeğim

Şimdi yanımda Olsan keşke Sadece Gozlerimle Anlatsam icimdeki Aşkı Sana Sadece Gozlerine baksam Ve Aşık Olmayı Anlatsa gozlerin bana Bebeğim Seviyorum Seni Sana Deli Sevdalı Gozlerim bebeğim

Gozlerine Nazar Değmesin Sevgilim Herkeze Boyle icten Bakma Kuserim, O Gozlerin Sadece bana Gulsun Sevgilim işte Ben Ozaman hayata geri Donerim

Üst Alt