Son Konu

Gülben Ergen Kimdir?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gülben Ergen Kimdir? gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında veri için yazımıza buyrun melekler Meşhur şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte içten yerdesiniz Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalımgulbenergenkimdir5c5a691361942pngalt :D:D :D:D :D:D 1548241080 1548241080 gulbenergenkimdir5c5a6913671bfgulbenergenkimdir5c5a6913671bfgulbenergenkimdir5c5a6913671bf Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdim Üniversite sınavlarını kazanmış olmama rağmen egzersiz hayatım ağır bastı (Hayatımda bir tek keşkedediğim şey konservatuar eğitimi almamış olmamdır) Evimde elde etmek hayattaki en büyük zevkimdir Sinemaya gitmeyi severim, fakat kışın Yaz günü mis gibi havalarda kapalı yerlerde olmayı sevmiyorum açıkçası Cilt, el, üçgenin taban olmayan kenarı, saç vs gibi bakımlarla kremlerle mücâdele etmek, onları denemek, maskeler yerine getirmek bana çok keyif verir Eee, diğer taraftan internet hastalığı var natürel, chatler, yenilikler Bilgisayarım odamda duruyor Genelde akşamları en az 12 saat oyalanıyor hatta dinleniyorum Hmm, yemeklere gelinceee Bayılırım hoş yemeğe İşim ve üretim gereği gerçekte sürekli rejimde olmam lazım, fakat bu öyle de bana tarafından değil maalesef!! Dikkat ederim kuşkusuz yediklerime, fakat 100grmış, 1 kibrit kutusuymuş aman aman Ev yemeklerini tercih ederim Sebze yemeklerini, köftepatates kızartmasını ve rahat bir domates çorbasını en şık yemeğe seçim ederim Tam bir meyve delisiyim Meyvesiz bir gün geçiremem; başım ağrır hatta Hayatta en değer verdiğim insan ANNEMDİR CANDIR ANNEM, KANDIR, SUDUR Sonra mesleğim ve benimle beraber çalışan, başarımın bakımlı destekçileri ekibim (DANIŞMANIM, ASİSTANIM, MENEJERİM, EVİMDE ÇALIŞANLAR, MAKYÖZÜM, SES HOCAM, YÖNETMENİM, KUAFÖRÜM vs) fazla kıymetlidirler benim için Onları kendimden bir tutam gibi görürüm Hayatta 3 Sçok önemlidir Gülben'ce; SEVGİ, SAYGI, SAĞLIK Sevmek, lakin her şeyi!! Çılgın deli severim ben, sevdikçe güzelleştiğime, sevginin bana bütün fazla enerjiyi taşıdığına inanırım Sevilmeye değerinde olmayan kişi veya şeylerde bile bir çekicilik bulmaya çalışır yine severim Kendimde sevdiğim özelliklere gelinceee Hiç kinci değilim ben; küser, daha sonra da neye küstüğümü unutur, anneme veya asistanıma sorarım ben buna niye küsmüştüm diye Çalışkanlığımı ve çaba etmeyi çok severim, evelallah yeter oysa canım istesin Hakederek kazanmayı severim üstelik, yorulmalı, terlemeliyim kazanmak için O zaman tatlı kazanç alkışlar Kendimde en sevmediğim özellik detaycılığım olsa gerek Fantastik! En küçük detaylar gece gece yatağımdan kaldırır beni Bir sevmediğim özelliğim de (bunu işini bilen insanlara duyduğum saygıdan ötürü yazıyorum) her şeye, lakin her şeye fazla karışıyor olmam Özellikle işimin kamera arkasına Programımın dekoru, konuğun dere mı kahve mi içeceğinden tutun da kliplerin montajından dizilerin senaryolarına değin her şeyi didik didik eder, bunaltırım insanları Fakat olsun, gene de severler benimle çalışmayı Aşka inanmam ben SEVGİ'dir aslolan, daimi olan, yakan kavuran Aşk kazanç geçer Bana uymaz İnsanYaradan'dan ötürü her insanı sevmeye çalışırım Güzellikleri de, hataları da veren O'dur Değerlendirmek bana kalmamış Dedikodunun, kıskançlığın, öfkenin hakim olduğu bir meslek çevrem var Bu değerlerden mümkün olduğunca uzaktan kalmaya çalışırım Kendime bakarım ben, yarışım da kendimle zaten Allah herkesin yolunu açık etsin Bir tümce ile GÜLBEN ERGEN; İŞTE O KUVVET!! İÇİM SIĞMAZ ANCAK CÜMLELERE SEVERİM BEN!! ANNEMİ SEVERİM, ALKIŞI SEVERİM, KAMERAYI SEVERİM, BENİ OKUYAN SENİ SEVERİM!! SÜSLENMEYİ SEVERİM, DENİZİ SEVERİM, MANTIYI SEVERİM, KEMANIN SESİNİ SEVERİM!! HATIRLANMAYI SEVERİM!! LAKIN EN ÇOOKKKKK: SEVİLMEYİ SEVERİM BEN Ben gibi, olduğum gibi, değiştirmeye kalkmadan Gülben Ergen'nin kendi dilinden yazılmıştır!  

Üst Alt