Son Konu

Gülçin Ergül'ün yakın dostu olan Cemre Kemer tartışmanın fitilini ateşledi: Gitmedim

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cemre_kemerden_gulcin_ergul_aciklamasi_geldi_ziyaretine_gitmedim_1641883735_7647.jpg

Geçtiğimiz haftalarda Gülçin Ergül Kuruçeşme’de geçirdiği kazada erkek arkadaşı Erdal Şeyda Lafçı kaybetti. Hepsi Grubu'nda Gülçin ile yakın arkadaş olan Cemre Kemer baş sağlığı dilemediği yönünde çıkan haberlere yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Gülçin Ergül, Kuruçeşme’de yaptığı kazada erkek arkadaşı Erdal Şeyda Lafçı kaybetti. Son zamanlarda psikolojik destek alan Ergül'ü yakın dostları bu süre zarfında ihmal ettiği gözlerden kaçmadı.  Ergül’ün kaza geçirmesi üzerine eski arkadaşı Cemre Kemer’in ‘hayatına devam ettiğini’ gösteren paylaşımları eleştirilerin odağı haline geldi.

gülçin ergül

Hakkında çıkan bu eleştirilere cevap veren Cemre Kemer Kuruçeşme'de alışveriş yaparken görüntülendi. Magazin muhabirlerinden köşe bucak kaçan Kemer,  “Kimse şova dönüştürmesin” ifadelerini kullanarak sözlerine şu şekilde devam etti: "Bu konu hakkında açıklama yapmayı bile ayıp buluyorum. Sizin yakınınız böyle korkunç bir kaza yaşasa sosyal medyadan taziyede bulunur musunuz? Bence bu çok ayıp! İşi şova çevirmek gibi... Gülçin ile özelden iletişime geçmeyip takip edenlerin merakı gitsin diye Instagram'dan mı paylaşsaydım? Kimse bunu polemik malzemesi haline getirip şova dönüştürmesin" diyerek isyan etti.

cemre kemer

“HENÜZ GÜLÇİN’İ ZİYARETE GİTMEDİM”

36 yaşındaki ünlü şarkıcı "Henüz Gülçin'i ziyarete gitmedim" diyen Kemer, "Gülçin'in çok fazla İstanbul'da kalmak istemediğini biliyorum. Çok zor bir süreç… Tabii onun açıklamadığı şeyi benim söylemem doğru olmaz" dedi.

Üst Alt