Son Konu

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
28
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gülşen Güya Ayrılık şarkı sözleri gülşen iddiaya göre ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar 1549253066 1549253066 gulsensozdeayriliksarkisozleri5c57b9ce390ccpnggulsensozdeayriliksarkisozleri5c57b9ce390ccpnggulsensozdeayriliksarkisozleri5c57b9ce390ccpng Gülşen'in Güya Ayrılıkadını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor tekrar altında her yerim Bildiğin o umulan günahlara yeniden girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen küssün dinlemedim Gurur için ne aşklar yaktım lakin senle yerle bölüm Taklitlerimden sakındın mı yokluğumda Onlar her zaman aslını yaşatır aptal olma Ben senin o değişmez kaderin Ay yanıyor tekrar altında her yerim Bildiğin o malum günahlara tekrar girelim, girelim Ben senin o terk etmelerini yerim Gittiğinde sende kaldı bi yerim Iddiaya Göre ayrılıkları bir kalem geçelim, geçelim Baktım sensiz günler çok uzun Kendimle küstüm hiç iyi değilim Benim hoş öteki yarım, sen nasılsın onu bilelim Gülşen Iddiaya Göre Ayrılık albüm tanıtımı için  

Üst Alt