Son Konu

Gülşen'in Dikkat Çeken Transparan Sahne Kıyafetleri Hakkında Eşi Ozan Çolakoğlu'ndan da Bir Yorum Geldi!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-b2c2fc04744645e9ae66a8b74bd8a7f01151e236.jpg

Gülşen'in son periyotlarda lisanlardan düşmeyen transparan sahne kıyafetleri hakkında sonunda eşi Ozan Çolakoğlu'ndan da bir yorum geldi. Çolakoğlu'nun açıklaması için buyurun!

Ünlü müzikçi Gülşen'in konser kıyafetleri son periyotlarda ünlü ünsüz herkesin lisanına takıldı, yorum yapan yapana derken büyük bir tartışmaya sebep oldu bildiğiniz üzere.

Gülşen'in 2016 yılında nikah masasına oturduğu eşi Ozan Çolakoğlu da günlerdir durmak bilmeyen yorumlara dayanamamış olacak ki sonunda bugün bir yorum yaptı!

Milliyet'in haberine nazaran eşinin kıyafetlerinden rahatsızlık duymadığını belirten Çolakoğlu 'Ben karışmıyorum, onun işidir, hürmet duyuyorum. Ne yapacağını bilecek olgunlukta.' diyerek eşine takviye verdi.

“Biz olağan işimizi yapıyoruz, ortalık kendi kendine kaynıyor. Gülşen işini yapıyor, beşerler konuşuyor. Ben yapı olarak Gülşen ya da öbür insanın yaptığı işi eleştirmeyi yanlışsız bulmuyorum. Herkes kendi hayatından sorumlu... Herkes kendi işine baksın”

“Sizce sahnede dekoltenin bir hududu olmalı mı?” sorusu üzerine de şöyle yanıt verdi;

“Kime nazaran kimi baz alacaksın? Biri o denli biri bu türlü diyor. Burada merci kim? Bana nazaran merci oraya, o yere gelen beşerler. Onlar rahatsız olmuyorsa ve mutluysa kahır yoksa diğerlerine ne bundan? Rahatsız olan o yere gelmez, Gülşen’i toplumsal medyadan takip etmez yani bitti. O kadar kolay. Ben ilgilenmediğim mevzulara bakmıyorum toplumsal medyada.”

İkilinin geçtiğimiz günlerde ortaya atılan 'boşanıyorlar' haberlerinin de temelsiz olduğu bir kere daha katılaştı bu halde.

Gülşen'in gerisinde durarak yapılan tüm yorumlara bir nokta koymuş Çolakoğlu, helal olsun!

Siz ne diyorsunuz bu açıklama hakkında? Yorumlarda buluşalım!

Üst Alt