Son Konu

Gunaydın Bitanem Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gunaydın Bitanem Sozleri

Gunaydın Bitanem Sozleri ve Mesajları

Bir gece daha bitti sensiz yeni gune başladı kalbim umitsiz simdi kızsam da sana gittin diye icim acıyor hala ah keşke kalsaydı diyene kadar bilmeyecek olsan da bu gunde yureğim seninle gunaydın bitanem

Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir gunaydın duymaktı aslında istediğim Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: Gunaydın dunyanın en guzel gerceği

Gunaydın yanında olup da olamadığımsın bitanem gunaydın

Yeni Bir Gun Yeni Bir Anıyı Hatıralarımıza Yazmak icin Yeni Bir Renk Geliyor Bugun Hayatımıza Gunaydın Sevgilim

Gunler Bukadar Guzelse Sebebi Sensin Gunaydın bitanem

Once kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı actığımda Bana değen ne varsa Yureğimle beynim arası Cizgi derinliğince Gunaydın

Dertler Olsada omrumuzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gulerek Başlıyacağız Bu gune Gunaydın Olsun Bitaneme

Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Gunum Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Gunaydın Bebeğim

Gunaydın yatağımda ruyalarım işimde hulyalarım soğuk kış gunlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum gunaydın

Gunaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Gunaydın Dost Kalplerde Acan Buyuk Guneşe , Gunaydın Yureklerden Akan Sıcak Dizeler , Yurek Yangınlarına Su Gonderen Gozeler

Seni Seviyorum bebeğim Gozlerin gibi Bugunde Gunaydın Olsun Guneşime

Esip esip gec ey deli ruzgar geldiğin yerden yarim kokusu cağlar yollara dağlara ruzgara gunaydın ozlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama gunaydın gune guneş gibi doğan bitanem sana gunaydın

Bugun de Gozlerimi Seninle Actım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Gunaydın Birtanem

Guzel bir gun, umut dolu, neşe dolu, arkadaşca, yaşam dolu, değerli bir gun, ılımlı, nedensiz bir gun olması dileği ile gunaydınlar olsun

Gunaydınn bitanem gunaydınn damarlarımdaki kanım

Guzelliğin Gibi Gununde Aydın Olsun Gunaydın bitanem Sana Gunaydın Sadece Sana

Gunaydın bahar kokulum, kır ciceğim nefesim, gozum, her şeyim gunaydın gunaydınlar

Seviyorum Seni Seninle gecen Gunleri Seviyorum Seni Sana Gunaydın Demeyi

Gunaydın hayatımın anlamı tek sevdam her sabah sana gunaydın demek en guzel şey

Guneşe inat seninle Sabahlayacağım,Guneş kıskansın seninle ısınacağım,yastıklar ağlasın goğsunde yatacağımYemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! gunaydin askim

Gunaydın yeni doğan masum tatlı guneşim,gunaydın kır ciceğim,gunaydın gonlumu fetheden sevgilim

Gunaydın bitanemsensiz bir hayat duşumemiyorumİyiki varsın

Herkez meydana toplanmış guneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar guzel ki sevgilim, herkez guneşin doğmasını beklerken, guneş ise senin uyanmanı bekliyor, gunaydın sevgilim

Bir Ruyanın Gerceğe Donuştuğu En Tatlı halisin bitanem Gunaydın

Üst Alt