Son Konu

Gunaydın Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Gunaydın Mesajları

2019 Yılına ozel herkese yazılabilecek en guzel Guandydın Mesajları sizlerle

ALT :wwwupluploadsgunaydinbilgisiten6450gunaydinbilgisiten6450ALT

Gunaydın guzel insan Gunaydın sana

Gun Seninle Guzel Gune Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Gunlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Gunaydın Olsun bebeğim

Karanlık gecmişim silindi omrumden ışıkla bakıyorum artık geleceğimize gunaydın sevdiğim

Guneş seni kıskanır biliyor musun guneş bugunde seni kıskanarak doğacak, bende seninle doğuyorum hergun birtanem gunaydın

Gunaydın guneşim isminle başlıyorum yeniden hayata, adın yeter bu karanlık dunyaya gunaydın

Seninle iken geceler bile aydın geliyor bana, seninle hayatımda hic batmayan bir guneş var aşkım, gunaydın

Gunun Aydın Olsun arkadaşım Dilerim Ki Yureğine Gulun Golgesi Duşmesin Ve Sen, Yuzunde Guluşlerin En Guzeli İle Bak Geleceğe

Dun gece gene aklımda sen vardın, şoyle bir icimi cekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım Seninle beraber uyanmak dileği ile gunaydın

Her gunum seninle başlıyor, her sabahı adınla bekliyorum her mesajımı sana gun ağrırken gonderiyorum şuan olduğu gibi gunaydın bebeğim

Gunaydın bahar kokulu yarim, kır ciceğim, sesim, nefesim,her şeyim gunaydın

Herkes meydana toplanmış guneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar guzel ki sevgilim, herkes guneşin doğmasını beklerken, guneş ise senin uyanmanı bekliyor, gunaydın

Sevgilim Guzelliğin Gibi Gununde Aydın Olsun Gunaydın Sevgilim Sana Gunaydın Sadece Sana

Sen benim Gunlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Guneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Gunaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Gunaydın

Gunaydın guzel bakışlım benim viran gonlumun sultanı, Gunaydın; dost bağımın gonca gulu, Gunaydın; Sureyya yıldızım, Gunaydın: ay yuzlum, Gunaydın; canımın cananı, Gunaydın Aşkım

Üst Alt