Son Konu

guzel sozler uzun anlamlı sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Guzel sozler anlamlı uzun sozler

Guzel sozler uzun anlamlı sozler

Guneşi sevdiğini soyluyorsun guneş cıktığında perdeleri ortuyorsunRuzgarı sevdiğini soyluyorsun ruzgar cıktığında kapıları kapatıyorsunYağmuru sevdiğini soyluyorsun yağmur yağınca şemsiyeni acıyorsunKorkuyorum cunku beni sevdiğini soyluyorsun

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni gorebilmen icin, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, uzulduğunde gozyaşlarını yağmur olup silebilmek icin, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen icin?

Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim acar acmaz duyayım kokunu Sevda essin başak saclarında, sesin yuzumu ruzgarla bulsun Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve oyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın olumum olsun

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana cokca olsun cabuk tukenmeyenlerinden İhtiyacım var bu ara unutmak uzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir cayın tadını, esen ruzgarın serinliğini, hadi durma oyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi oğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın cunku sana olan sevgimi anlatmak icin kelimeler bulamıyorum Ama bir şeyi bil ki seni cok seviyorum?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun icin tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni gorebilmen icin, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, uzulduğunde gozyaşlarını yağmur olup silebilmek iCİN

Eğer gokyuzu bir parca kağıt, deniz bir şişe murekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni o kadar cok seviyorum ki

Biliyorsun her gokkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Gokuşağını takip ettim gecenlerde sende bitti En değerli hazinemsin benim, canımsın
Bazı ruyalar diğerlerinden cok uzun surer Bazıları da cok cok guzel Benim en uzun ve en guzel ruyam şu an bu mesajı okuyor

Seni Sevdiğimi Duşundukce Olmeyi Diliyorum Tanrıdan Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Cıkarıyor Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Soker Ayaklarımla Ciğnerdim Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Sokup Ciğneye Bilmek Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Duğumleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Guzel Gozlerinin
Seni Yıldızlar Kadar Cok Seviyorum Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin

Dunyanın dort bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dunyanın dort bir yanında duşmanlarım var duşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım

Gorduğum en guzel ruya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gorduğum en guzel dunya senin gozlerin,
Ve kurduğum en guzel hayal sensin

Belki dunya icin onemli olmayabilirsin ama,
Biri icin dunyalar kadar onemlisin

Şimdi daha iyi anlıyorum ki,
Nefes almak değilmiş yaşamak,
Ateşlerde yanmak gibi birşey,
Seni severken sensiz olmak

Ozlemle ozlenmektesin,
Sen , ozlemlerin icinde en cok ozlenensin