Son Konu

Hadise - O kıyafeti giymem

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Türkiye yi Moskova da düzenlenecek 54'üncü Eurovision şarkı yarışmasında temsilcilik etmeye hazırlanan Hadise, kendisi için kumaşsız giysihazırladığını duyuran tasarımcı Muammer Ketenci'yle hiçbir temasının olmadığını söyledi Türkiye'nin Brüksel Büyükelçiliği konutunda Belçikalı meşhur şarkıcı ve yapımcı Bart Peeters'la birlikte basın toplantısı düzenleyen Hadise, niçin Türkiye'yi temsil ettiğinin sorulması üstüne Basit bir cevabım olacak Çünkü ben Türk kızıyım Türk kökenim benim için fazla manalıdedi Umulmadık şeyler yapmayı sevdiğinisöyleyen Hadise, Moskova'daki yarışmaya herkesin Türkler tipik göbek dansı yaparbeklentisini boşuna çıkaracak şekilde hazırlandığını ve sürpriz yapacağınıkaydetti Hadise, kendisi için kumaşsız kıyafethazırladığını ifade eden tasarımcı Muammer Ketenci'yle hiçbir röportaj yapmadığınıvurgulayarak Onunla çalışmayacağım Bunu özellikle açıkça belirtmek istiyorum Herkese 'kıyafetimi hazırlayacağını' söylüyor ama bu içten değil Kıyafetim 1 Ocak'ta TRT'deki gösterimde giydiğime benzemeyecek, bambaşka bir şey olacak Harekete yerinde, hafif bir elbise olacakbiçiminde konuştu

seçme parça *

Üst Alt