Son Konu

Hafsanur Sancaktutan'dan şaşırtan itiraf! 'Sürekli kavga ediyordum'

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hafsanur_sancaktutandan_sasirtan_itiraf_surekli_kavga_ediyordum_1639206838_8886.jpg

YouTube'da "İbrahim Selim ile Bu Gece" programına konuk olan oyuncu Hafsanur Sancaktutan samimi açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

"Gülperi", "Aşk Ağlatır" ve "Son Yaz" gibi başarılı yapımlarla adından söz ettiren oyuncu Hafsanur Sancaktutan, geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim'in Youtube programına konuk oldu. 

37VgG_1639206360_1793.jpg

Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, çocukluk yıllarındaki anılarını sevenleriyle paylaştı. Çocukken çok yaramaz olduğunu ve sürekli kavga ettiğini söyleyen Sancaktutan, ailesinin kendisini karate kursuna gönderdiğini söyledi. 

OyxBh_1639206394_1912.jpg

Çocukluk yıllarıyla ilgili itirafıyla herkesi şaşırtan ünlü oyuncu, "Baba tarafımdan Rizeli olduğum için çokça Rize’ye çay toplamaya giderdim. Üç kız kardeştik ve ben hep yaramaz bir çocuktum. Küçükken evimizin altındaki tüpleri demircilere gizli gizli satardım. Küçükken erkek gibiydim ve erkeklerle daha iyi anlaşırdım. Ama en çok da onlarla kavga ediyordum. Bu yüzden ailem beni karateye gönderdi. Gitmek de istemiyordum. Karate bir savunma sporu sonuçta." ifadelerini kullandı.

d8a9c_1639206410_0102.jpg

Üst Alt