Son Konu

Hakan Peker ve Ajda Pekkan arasında kavga çıkacak

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hakan Peker ve Ajda Pekkan arasında ağız dalaşı çıkacak hakan peker, popsav, ajda pekkan, ağız dalaşı, tartışma, haberleri burada arkadaşlar 1548662469 1548662469 hakanpekerveajdapekkanarasindakavgacikacak5c4eb6ca3a19fhakanpekerveajdapekkanarasindakavgacikacak5c4eb6ca3a19f hakanpekerveajdapekkanarasindakavgacikacak5c4eb6ca3a19f POPSAV'ın başkanı Hakan Peker, süperstar Ajda Pekkan'ı kızdıracak sözler sarfetti Melek'ler Görülen o ancak, tartışma çıkacakhakanpekerveajdapekkanarasindakavgacikacak5c4eb6ca44fd5alt POPSAV’ın ‘Usta Kolaylık Evi’ yararına düzenleyeceği konser yeniden polemiklere neden oldu POPSAV Başkanı Hakan Peker, etkinliğe eğlence ettiği Ajda Pekkan için,menajerinin “Ajda Hanım ihtiyar bir kadın İki konseri defalarca kaldıramaz dediğini iddia etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve POPSAV işbirliği ile 1819 Haziran tarihinde Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda “Artist Yaşam Evi yararına düzenlenecek geceyle ilgili öğretmek amacıyla önceki gün bir basın toplantısı düzenlendi Toplantıya POPSAV Başkanı Hakan Peker başta almak üzere, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ali Güven gibi POPSAV üyeleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat Komisyonu Başkanı Açlık Öztoprak katıldı ÇOK KONUŞULACAK Artist dostlarının projeye destek vermemesinden yakınan Peker, “Usta, sanatçıya ulaşamaz ışık halkası gelmiş Menajer engeline takılıyoruz diye dert yandı Peker, keza Ajda Pekkan’ı bir türlü ikna edemediklerinin altını çizdi İki ay önce bir hayvan barınağının açılışında karşılaştıklarını ve “Hayvanlar için bir fazla destek yaptınız, acilen sıra insanlarda Halk Müziği için de bir şeyler yapalım diyerek bu projeden bahsettiğini bildiren Peker, “3 gün sonra menajerini arayıp hatırlattım, menajeri bana; ‘Ajda Bayan yaşlı bir bayan O tarihlerden birkaç gün önce kendisinin de bir konseri var İki gün defalarca konser kaldıracak durumda değil Bu yüzden geceye katılamayacak’ yanıtını verdi diyerek tepkisini dile getirdi Basın toplantısında bulunan sanatçılardan Metin Özülkü ise, “Gece yarısı arayıp da benden şarkı isteyen kişileri böyle bir organizasyon için aradığımda ‘Bana bir mail at bakarız’ diye karşılık vermelerini anlayamıyorum diye konuştu Uğur Soysal Habertürk  

Üst Alt