Son Konu

HarmonyOS 3 alacak Huawei ve Honor cihazları belli oldu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Huawei, 2019 yılında ABD tarafından uygulanan ambargolar nedeniyle yazılım ve donanım tarafında büyük bir darbe aldı. Halihazırda satmış olduğu cihazlar için yapılan anlaşmalar geçerliğini koruyor olsa da yenileri için ne Google ile Android ne de diğer paydaşları ile çip anlaşmaları yapamadı. Fakat bunun üzerine bugün itibariyle HarmonyOS 3 isimli son sürümü çıkan kendi işletim sistemini oluşturdu. İşte HarmonyOS 3 alacak tüm cihazlar…

HarmonyOS 3 özellikleri ve alacak cihazlar

Huawei geçtiğimiz aylarda MatePad Pro 11 modeli ile birlikte yeni işletim sisteminin yeri sürümü olan HarmonyOS 3’ü de tanıttı. Öncesinde ise yalnızca bir kaç yıl içerisinde 300 milyon kullanıcıya ulaşarak en hızlı büyüyen işletim sistemi olmayı başardı.
HarmonyOS-3-alacak-cihazlar-3.jpg
HarmonyOS 3 ise akıllı telefon ve tabletlerden çok daha fazlasını hedefliyor. Zira Huawei yeni Watch GT akıllı saatlerinden gözlüklere ve otomobillere kadar birçok alanda yayılmayı hedefliyor. Bu sayede mevcutta 300 milyon olan kullanıcı sayısını 1 milyara çıkarmayı hedefliyor.

Dolayısıyla mobil cihazlardan ses teknolojilerine, iş programlarından oyunlara, sanal asistandan yapay zekaya ve stabil çalışma performansından yüksek güvenliğe kadar birçok alanda ilerleme sağlandığını görüyoruz. HarmonyOS 3 özellikleri hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

HarmonyOS 3 alacak cihazlar
  • P50 serisi
  • P40 serisi
  • P30 serisi
  • P20 serisi
  • Mate 40 serisi
  • Mate 30 serisi
  • Mate 20 serisi
  • Mate 10 serisi
  • Mate X
  • Mate Xs
  • Mate X2
  • Mate Xs 2
  • Nova 10 serisi
  • Nova 9 serisi
  • Nova 8 serisi
  • Nova 7 serisi
  • Nova 6 serisi
  • Nova 5 serisi
  • Nova 4 serisi
  • Watch GT
  • Watch GT 2022
  • Watch GT 3 serisi
  • MatePad SE
  • MatePad Pro
  • MatePad Pro 10.8
  • MatePad 11
  • MatePad 10.4
  • MatePad Paper
  • Smart Screen SE series
  • Smart Screen V Pro 65/75
  • Smart Screren V 75 Super
  • Smart Screen V 98
  • Smart Screen X65
  • Smart Screen S series
  • Elf Learning device
  • Honor 30 serisi
  • Honor V30 serisi
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Üst Alt