Son Konu

Harry Potter: Wizards Unite'ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
harry-potter-wizards-unite-in-yakinda-yayinlacagini-gosteren-tanitim-videosu-1557922816.jpg

Warner Bros Games, merakla beklenen Harry Potter: Wizards Unite oyunu için bir tanıtım medyası yayınladı. Görüntü, artırılmış gerçeklik odaklı oyunun nasıl oynanacağını ya da mekaniklerinin nasıl olacağını göstermiyor ama oyuncuların nasıl bir atmosfer ile karşılaşacaklarına dair ipuçları sunuyor.

11532edb7eff2c7474ab73038e5f49c503221cfd.jpeg

Hem Android hem de iOS platformu için yayınlanacak bir artırılmış gerçeklik oyunu olan Harry Potter: Wizards Unite, Niantic tarafından geliştiriliyor. Niantic’in bir devranların en tanınan mobil oyunlarından Pokemon Go’nun da geliştiricisi olduğunu düşünürsek kitleleri peşinden sürükleyen bir oyunla karşılaşacağımızı söyleyebiliriz.

Metnin başında da belirttiğimiz üzere medya, oyunun nasıl oynandığını değil, sunacağı atmosferi gösteriyor. Bu nedenle bir oynanış medyasından çok bol efektli, muhtemelen abartılmış bir medya olduğunu söyleyebiliriz. Oyun ile ilgili en heyecanlandırıcı malumat, yayınlanma tarihinin sandığınızdan daha erken olması.

Üst Alt