Son Konu

Havalı Nickler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Havalı Nickler havalı nickler havali nickler havalı erkek nickleri farklıyım nickleri kapak Her konuda farklıyım ve ayrım yaratırım diyorsanız msn niz içinde bu geçerlidir nasıl olursa olsun bu havalı nickler msn nizde fazla güzel duracakhavalinickler5c58320b8933ealt Gözümden Akan YaşLar, Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun ! sen iki yüzLüsün … hangii tarafiina tüküreyim?!! TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyosunuzz ^^ YanLızLıık demin 1bebeK qünden qüne büyüyecek ! ŞüpheciLiğimin seßeßi insanlar ya da insan oLup insanLık dı$ı roL yapanLaR! İkinci EL Övqü TüccarLarı Varsın ßoL ßoL Konu$sun ßénim Satacak MaLım Değil Ki Öwqüyé İhtiacım OLsun! Ruhumn fi$ini çekmk isdiOrm! Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece! DüqünLrde yanında qeLip seni dürterk sıra sana qeLdidiyen yaşLıLrdn sıkıLdıySn sende aynıSnı cenazeLrde onLara yapPsikoLojim Bosuk Yayında Emei Geçen Her Kesn ** Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar Anormal ! aRamısa qiRene 1 teqmeee xD SaNa kaR$ı Nötr ) Tık! Tık! Kim o ?! (ßen A$k!)ßi SiTir qiT yha ! ' VodafoNe ne demi$?? anı ya$a! ) ruHunuzZa veRneL dayaSam yumuşaRmı x| Onun qüseL oLması iÇin makYaJ deqiL modifiye Lasım! xD ' 3Tércümanı Yok séssisLiqimin! Ey salak qençLik ßu Kutsal vatan msn'deneMaiL'den atıLan mesajLarLa kurtuLmaz ÖküzLüqün Lüzumu değil ^^ xD MaLLardan uzakta HayvansaL vé saLaksaL fakat$iLikLérdén uzaktan qérçék insanLarLa Yéni ßir yaşam eLinde kaLa kaLa bir ø hayat kaLIr; ya$asan neye fayda? öLsen kime hasar? papa öldü Hristiyan OLdunuz Hrant Öldü Ermeni OldunuzDua edelimde BÜLENT ERSOY ÖLMESİN Ba$ka koLLarda sabahleyin demLenmeLerin bakımlı mı ? Bir anLıkda oLsa geLmiyor mu akLına güLü$Lerim Hayat HoŞTur, AşkLar ßoşTur SewmE ßoşVeR, Ardından KoşTuR bitmez dediğin sewda buraya kadarmış meğer mewsim yaz değil yalancı baharmış qeLen qiDen ßeNi YoRmazz’! ßiTen Hic BirSeY ßaNa koYmaz’! Hic kimse özlemesin, geLmesinler kapına İhtiyacın değil cünkü yeni bir hatıraya Yaşam cok güzeldi Durduk yere üzüLdüm Adım SözLérimé KéfiL! ne o güzelim ağlıomusun?€rk€k bugün s€f€r yarın b€z€r!s€nin d€diğin o l€yla m€cnun aşkları bu devird€ ne g€z€r!!!!! béN SaNa YaNaRKéN … SéN Kim ßiLiR NéRéDé ü$üoRsuN! ) s@hipSiz kaLınCa tutu$ur étékLér s@hibiné dönér bütün köpékLérKaLßiM ßaNa laf VéRDi artık adalet etMééNLéRiN qtünü KaLdıRMıcak…!(H) ßéN MéVLaNa DéiLiM ßaNa öNcé aDaM oL SONRA qéL! tanRım yaqmur yaqdıryéryüZündé pisLik Çok Seyrederken hayatı en önden kendime sahne buLup oynadım… A$kın çaLar saaTi(H) ' Bu SaaTTéN DAHA SONRA UGRaSMaM DuNuMLé Vé DuNuMDéKıLéRLéBéN YaRıNa BaKaRıM, YaNıMDaKıLéRLé A$kın Gözü Kör OLaßiLir Ama İnan ßana Karnı Actır İi SindiriLmémi$ 1 A$k Ücüncü TékiLLéré Muhtachtır YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMéiÇiNdé sén yOkSuNKaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN iblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım KaRanLıkTa ü$ümék né Fakat? VaRsın döküLsün KanatLarım…! ßu aLémdé $ékLi ßén kOyaR ßéN çiZéRim, Oyunu ßéN ßa$LatıR ßéN ßitiRiRim! Né O İ$İné qéLmédimi:* O zmn gaMé OwéR qüséLim B!R!S! hakédéR , K!m!s! KahrédéR B!r!s! Mahvédér GÜnLér! ézgéÇ Kasvéti ! Karmakarışıklaşmaktayım! KaÇaR oOoLMu$ iNsSaNLaR SéWiLMéKTéN , DuWaR öRMü$LeR KaLPLéRiNé YasSaKLaMı$LaR BéNi… Gölgeler takibimde ardımda bir gösterme yığını Kolaylık benden özür dilemeli gelmediği her gün için éĞéR BéNi KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN, o aÇ Gözlü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN ne tuhaf dimi içimi acıtanda sendin, acımı dindirecek olanda Seni Seven KaLbe Gaddarlık Et Et Edebildiğin Dek bütün yoLLar Senin Olsun Git GİdeBildiğin KAda nE kRal'ına qiDeRim nE alaYına, bi şart vaRsa Kral'ıda qeLiR ayaqıma aLayıDa Aşk iki esas elementten oluşur, acı ve tutku Gerisi naz ve gaz Anladım Yalnızlıklar Geçici )) qittim dié yüzünüz qüLmésin warLıım yétér huzursuzLua Yorulduqum Sen DeiLsin Kendi Y0k oLuşLarım Ben şeni, son Rondo bisküvimi veyecek vede yolculuya çıktıyında aykandan ülkey çikolata yemeyecek dek şok seviyoyum çook kırgınım uyusam geçer mi ? dizlerim fazla kanadı büyüsem geçer mi?? hedefin ßensem her atı$ın karawana !! DüşLerimde pusLu bir iNTiqam biLekLerimde bayaT bir inTihar öLünecek Bir şee YokmuşŞ seN gidince YaşaNacak ßişi oLmadığı Değin KorKuyorm nyden korkTumuu ßiLmedenYaşıooRm ama ne iÇinn yaŞadığımı ßiLmeden Kimse bıRaKıp qiTmedy ancak seNi yanLızLığı seÇen senSnnqüNş dğMaK isterken KaRanLığı seÇen seNsin!! Acilen seN yoqSn hiç Fark eTmezz BeN Yeniden Aynı benaCının şkLi Bambaşka Hç Farq eTmezz BeN yne KAYBEDEN !! qiDişinin üsTünDen Kac qÜnN qeçTiqi uMrumda deqiLneFes aLıb werMedini biLmi0rum şu an GéncLiqiné Güwénip Erkén Dérkén ßéLki Dé ELwéda ßiLé Diémézsin Gidérkén! Daa Onsuz 1 Yaşam ßiLé Hayal Edémiosun Péki Ona NasıL Véda Edicéksin? dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq aqLama! hém ßak aqLıoRmuyum ßéN hiç ? aqLarsan kıZarıR qözLérinhavalinickler5c58320b8933ealt ßozuLur qüzéLliqin (x Bu aRaLAr oT TakiLiYoRum isTéYén ézip GéÇéR isTéYéN SARIP içéR! Dü$sém yiné uçuRumDan ßi déFa oLsun éLimDén TuT ßé Ölüm !! Bu kadarda koşuLmazki Anılar biriktikçe sisleniyor aşklarda Yitiriliyorr macera duygusu ama,o süre şeytanımı koluma takıp gitmeliyim,yeni bir cehennem kurmalıyım kendime… ßi qün qéri dönmék istér ßırakın dönsün né kayßéttini qörsün xD ßeYaZ atLI pRenSimi ßuLmam iÇin daa kaÇ kurßaa öpMeM Lasım ßir yazar né démi$ 'sén qit a$k bana kaLsın' ßéndé diorum ama 'ßén ßurdayım yaLan a$kın séndé kaLsın' ßén yiné sévéRim séviLirim sén ßiLméséndé oLurR Adı vaЯ кénDi yoкLrdan ßıкdım Bundan Böyle susuyorum… SözLérim ßittißu kéz qidiyorum sahidén ßitti… sana ben kendimi ödünç vermedim ki Ayrılığın hakkını verAnlamsız kıl tüm yaşanmışlığıKalmayı beceremedinBari gitmeyi öğren sen gittin gelmedin deişen bişe olmadı görünüşe göre bu gidiş bana zerre dek koymadı !! SayıLı Arkada$Larım Var! Fakat ßana YétérLér Dü$manım Até$sé DostLarım Até$tén BétérL€R! Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum Bu yüsDén hiÇ kimSéyi aramıoRum x) Ya Céhénnémin Ucundayım Yada Cénnétin Néréyé Gidécéqimi Bende Bilmiyorum deqer wermek matmatiqe ozqu bşidiraska deiL! Hayatının résmini yap dédi ßana ßiri Vé siyahtan ßa$ka rénk vérmédi ßénim oLan ßénimdir! ßa$kasınDa GördüySén waz Gécmi$imdir qiDéN iÇin üzüLMé séwSéyDi qiTméSdy , qéLéN içiN SéWinMé unuTMa oDa ßa$kaSınDaN qéLdy! SoNuMuz MoRg Aç Bir TuBoRg,,NeFes ALmA eFeS aL,,2 GüN Önceydi Arİfe Haydi ŞiMdii ŞeReFe!! Kiminin Herşeyiyim Kiminin sahip oLamadqı Tek $eyHimm!! Yolcuus hayatta sen gel otur yanımda ßu yâSâm ßénimkurâLLârı ßén koyârımßényâşârımwé ßédéLînî ßén ôdérîmßu ßénîm Hâyâttâ kî duruSumvârLıgımîSpâtîmdır öNéMLySé déiL , öNéMLiySéN ağlama ! ChoK Ka$aRsın , aZz ya$arSın! Kötü birsey yapmadinsa seytanlarin kapini çalmasindan korkma ! sén qözümdé dikénsin ßana ho$ 1qüL qérék! qüLü$LéRm vaRdı ßnmßéN kiMin,ßén nérDéyim?Bütün kar$ıya qéçérkén 1aktıqın o éL ßnm(A) ßnM €Limin uLaştıqı y€rLere,siZin HayaLLeriniZ ßiL€ uLaşaMaZ! Hayat ßu SévqiLim !! çoktan séçméLiSénin aŞkınsa ßi döNém ödévi! Karde$Ler mecburen Karde$tir ama Arkada$Lar seçiLmi$ Karde$Lerdir Sén İnsansan o İnsansa ßén dé Sansam N oLur kié? takma kéNdimDén can sıkıntım öncéDén ßéRiDİr ßir Ölüm takıntım x) Olduki RasT GeLdi Bana Bir Köşede Gözüme Bakıp UfukLara DaLMasın ŞeyTana TakLaLar Atmasın! İNsaN OğLu biR TuhaftıR HéR Sözü kaLdıRmaz Lan déRsin ZoRuNa gidéR stir edeRsiN HOşUNa qider  

Üst Alt