Son Konu

Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Saviors of Uldum Yayınlandı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Blizzard Entertainment, an itibarıyla tüm yerkürede milyonlarca oyuncunun severek oynadığı çevrimiçi fiyatsız kart oyunu Hearthstone‘un bir vadedir merakla beklenen genişleme paketi Saviors of Uldum‘u yayınladı. 

Yıl boyunca sürecek hikâye örgüsünün 2. kısmı olan Saviors of Uldum’la gelen 135 yeni kart sayesinde oyuncuların oluşturabileceği desteler sadece hayal gücü ve strateji yetenekleriyle sonlu. Bu yeni macerada tekinsiz mezarlar, efsunlu eşyalar ve insanın kanını donduran tehlikelerle dolu kadim bir uygarlık olan Uldum’un rüzgârlı çöllerinden gelen yeni minyonlar, büyüler ve silahlar sizleri bekliyor.

Saviors of Uldum, Elise Starseeker, Brann Bronzebeard, Sir Finley Mrrglton ve Reno Jackson üzere oyunun en tanınan dört karakterinden oluşan Kâşifler Birliği’nin (League of Explorers) dönüşünü de müjdeliyor. Macera düşkünü arkeologlarımızın her birinin artık çok güçlü Battlecry’ları var. Bu özellik, oyuncunun destesinde birebir karttan iki tane olmadığı taktirde devreye giriyor.

Saviors of Uldum başkaca son radde tesirli Musibet (Plague) kartları içermekte. Örneğin bu kartlardan biri olan Plague of Murlocs, oyun ortamındaki tüm minyonları bir anda Hearthstone kozmosunun agresif ve sevimli yaratıkları Murloc’lara çeviriyor. Bu genişleme paketiyle oyuna eklenen anahtar söz (keyword) Tekrar Doğan (Reborn) ise bu özelliğe sahip minyonların öldükten sonra 1 sıhhatle yine doğmalarını sağlıyor. 9 kahraman sınıfının her biri yeni Vazife (Quest) kartlarını kullanıp amaçlara muvaffakiyetle ulaştıkları taktirde alternatif bir Kahraman Yeteneği (Hero Power) elde edebiliyor.

> Saviors of Uldum İle Hearthstone'a Eklenen Tüm Sınıf Kartları

Saviors of Uldum‘un önümüzdeki ay yayınlanacak tek kişilik macerası Tombs of Terror ise yeni tehlikelere ve beklenmedik sürprizlere gebe.

Saviors of Uldum kart paketlerini Hearthstone Arena modunda kazanabileceğiniz üzere gayri Hearthstone paketleriyle birebir fiyata oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz. Ayrıyeten bugünden itibaren 30 Ekim'e kadar oyuna en az bir kere giriş yaparak yepisyeni Efsanevi Hizmet (Legendary Quest) kartlarından birine fiyatsız sahip olabilirsiniz.

Yeni genişleme paketinin Türkçe fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Üst Alt