Son Konu

Hedefleri ve İkinci plana atması

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar sizin sorunlarınızı okurken kendi sorunumuda size açıklama yapmak istedim Bir kız arkadaşım var 4 5 ay birlikte olduk yani sevgiliydik Aramızda hiç bir sorun yokken ben pat diye soğumaya başladım ve 1 hafta mesajlarına yanıt vermedim Oda en sonunda dayanamadı ve terketmek istiyorsan söyle demesine rahmen onada cevap vermedim Doğum günümde hediye yolladı almaya gitmedim falan yani büyük eşşeklik ettim malesef Kızdan özetle bahsetmem icabında bana kadar bu zamanda 4 4 lük bir kız babası değil vefat etmiş annesi ise çalışıyor kıtı kıtına geçiniyorlar buna rahmen hiç bir zaman bana tartma olmadı yani kendi hesabını ödetmedi Hedefleri var ve bu hedefleri yüzünden ara sıra beni 2nci plana attı Buluşmak istedim vakti olmadı falan En son baya tartışma ettik seni sevmedim senden hoşlandım yalnızca dedi buna inanmadım açık konuşmak gerekirse çünkü beni sildikten sonra telefondan msn adresinden facenden falan sonradan baştan ekleyip konuşmak istedi Bende hatamın iyice farkına varıp onunla her yerde birlikte olmak istedim oda istiyordu doğrusu en azından ben böyle hissediyordum Lakin dedikleri şunlardı ; Benim sana ayırabileceğim zamanım değil haftada 3 gün staj göruyorum 2 gün okula gıdıyorum 2 gunde dershanem var Bende beni her zaman 2nci plana atıyorsun dediğimde bana benim için şuan hedeflerim kayda değer senle olmak istiyorum fakat benim güvenebileceğim kimsem değil geleceğimi bir şekilde kurmalıyım şuna güveniyim şu bana bakar diyebileceğimde kimse yok dedi Bu lafından daha sonra baya sert çıkıştım sahiden Ama gene dayanamadım Yeni bir ilişkiye açılmak gözümü korkutuyor sahiden yeniden kavgalar 2nci plana atıyorsun diye tartışmalar ben bunları yaşamak istemiyorum dedi

Hemen soruyorum size arkadaşlar ne yapmalıyım onun peşinden mi gitmeliyim nasıl bir yol izlemeliyim yoksa onu kendi halinemi bırakmalıyım Akla Yatkın millet yorum ve bilgi paylaşımında bulunursa fazla sevinirim İyi forumlar

Üst Alt