Son Konu

Hediyelik 'Web Sitesi'

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
14 Şubat Sevgililer Günü hediyelerine bir yenisi daha eklendi Artık isteyen sevgilisine 'web sitesi' yapıp hediye edebilecek

Ekonomi Servisi

Bilişim Eğitim Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle hediye web sayfasıkampanyası başlattı Kampanya kapsamında eğitime katılanlar 12 saatlik eğitim sonunda sevgililerine web sitesi hediye etmiş olacak
Merkezden yapılan açıklamaya göre, Sevgiliye Webeğitimine katılan ilk 100 kişi arasında en başarılı web sayfasını hazırlayan bir kişi 180 saatlik sertifikalı web tasarım programlarının tamamını ücretsiz olarak alma şansını kazanacak

12 saatlik kurs verilecek

Açıklamada, Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanmış eğitim içerikleri ile 512 Şubat 2007 tarihleri arasında, 12 saatlik eğitimlerle öğreten eğitimmodeli uygulanacağı belirtilerek Bu hediye web sitesi eğitimleri ile hikayesi olan veya hikâyesi başlayacak sevgililerin aşklarını web sitesi ile belgelemeleri ve hediye etmeleri mümkün olacakdenildi
Eğitime katılacak kişiler diledikleri isimle veya sevgilisinin adının domainadresini de alabilecek Bir yıllık hosting hizmeti ve domain adı, Bilişim Eğitim Merkezi tarafından sağlanacak ve bu konuda ayrıca bir ödeme yapılmayacak

kaynak: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirForumTR üyesi olmak için tıklayınız

Üst Alt