Son Konu

Hem anlamlı hem özlü nickler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hem manalı ayrıca özlü nickler anlamlı oyun nickleri ortak kapak sözler anlamlı kapak nickler 2010 özlü sözler tarihi Anlamlı ve güzel sözlerden oluşan nickler arıyorsanız bu nickler tam sizlik aradığınız kısa ve öz sözler burda SEN piyonsun SENİ KAYBEDERSEM iki PUANIM GİDERBen ŞAHIM beni kaybedersen oyun BİTER! Cehenneme Giden Yolda Yürümek KoLaydır! Sanatkâr mi ? DeiLim ama ''muhte$em oLMAK'' kanımda war! *Hep yarım kaldı sevgilerim ve defalarca yalandı sevenlerim!!! *$évDiqDe né oLDu * éFé$ zenqin oLDu *Aşk, seven için eziyet,sevilen için gururdurKarşılıklı sevenler için SAADET, sevipte sevilmeyenler içinse; Ö L Ü M D Ü R *Sen beni,benim seni sevdiğim dek sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin dek sevdiğimi a n l a r d ı n *Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme *Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Değerinde Olanda Kalaßilse, Veya Hatırlamamak Mümkün Olaßilse!!! *ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüкуαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσккєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!! *SNe Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanım,Yalnızca Seninle Olmak Varken, Sensiz Yaşadığıma PişmanımS *Suskunluğum Asaletimdirher lafa verilecek bir cevabım var fakat ; lafa bakarım söz mı diye ; diğer taraftan söyleyene bakarım adam mı diye *Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz YazdıkTarihtende Biz Sileriz *Hayat ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ Hayat ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ Yaşam SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ •nokta değil ,virgül koydum öyküme *ŞIMDIDEN UZAKLAŞTIM BIRAKTIM BİR YERLERDE UNUTTUM SENİ AŞK;HATIRLAT KENDİNİ BANA! *Seni özlüyormuyum, özlüyorum tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi MASUMCA VE HALA BU YAŞA KARŞIN ÇOCUKCA! *'Sewmek ßeni ßırakıp Nereye Gidiyorsun Seslenmek DeqiL,Gittiqin YerLerde DUALARIMLA seni Koruyacaqım diyebiLmektir'!!! *üç kuruşluk insana beş kuruşluk değerinde verirsen aradaki iki kuruşa seni satar!!! *KaLbİm *StE RuHuM SoN NeFeStE!!! *Aşk mı? Ölümüne,İçmek mi? Sabahlara dek,Korkumu? Sadece ALLAH,Kavgamı? Atara Atar, Satıra Satır…! *!нαуαттα єη α¢ι ѕєу ;ιηѕαησgℓυηυη уαѕαм ѕυяє¢ιη∂єкι кα¢ιямιѕ σℓ∂υgυ ƒιяѕαтℓαя∂ιя! *׺°˜ICODE°º× ιηѕαη gєηçℓιgιη∂є ögяєηιя, уαѕℓαη∂ιgιη∂α αηℓαя ׺°˜ICODE°º× *ιηѕαηιη уαραвιℓє¢єgι єη вüуüк ƒєηαℓιк, кєη∂ιѕιηє σℓαη güνєηιηι кαувєтмєѕι∂ιя *кαℓвιη, мαηтιgα ѕιgмαуαη αуяι вιя мαηтιgι ναя∂ιя *кєѕкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє *кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя  

Üst Alt