Son Konu

Henry Cavill Şimdi De Mass Effect Dizisinde Rol Almak İstiyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
850x450

The Witcher dizisinin ikinci sezonu için gün saydığımız bu dönemde ünlü aktör Henry Cavill, verdiği son röportajda bu sefer de Mass Effect dizisiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

GamesRadar kendisine projede yer almayı düşünüp düşünmeyeceğini sorunca Cavill şu cevaı vermiş: "Çok isterim, tabii bu projeyi nasıl hayata geçireceklerine bağlı. Uyarlama dünyası ağır veya hafif olabilir. Ben bir ürünü sevdiğimde uyarlamanın da kaynağı pek değiştirmemesini tercih ederim"

"Sanırım kanalını buldu, değil mi?" diye sorarak Amazon'a gönderme yapan Cavill, sonra da "eğer bulduysa, bir görüşme yapmayı çok isterim" diye de eklemiş.

Cavill, orijinal Mass Effect üçlemesinin bir hayranı. O da benim gibi Andromeda'ya mesafeli yaklaşmış, başladım ama bitirmedim diyor. "Ama orijinal üçleme... Evet. Bayıldım. Muhteşem oyunlar. Nefis filmler veya TV dizileri çıkabilir" diyor Cavill.

Tabii böyle bir anlaşma gerçekleşirse Cavill'i yan rolde oynatacaklarını hiç sanmam, Shepard rolüne de ne kadar uyar orası soru işareti. Belki de Amazon'un bu dizide en çok tepki alacağı kısım ise Shepard'ın cinsiyeti olacak, sonuçta oyunu ister erkek, ister kadın Shepard ile oynayabiliyorduk ve FemShep hayranlarının sayısı da azımsanamayacak kadar fazla.

Üst Alt