Son Konu

her şeyi mahfetti.. (mi?)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
birbirimizi fazla seviyorduk veya ben böylece sanıyordum 1 yıldır çıkıyordu ciddi düşünüyorduk ailelerimizin bile birbirimizden haberleri vardı

olayın öncesine gidersek, ben bu kızın 1 sene her tarafında da peşinden koştum ve bana git demezsen gidemem sendendedim ve bana git demedi o sırada o bazı erkeklerle takıldı, arkadaş olarak(mış) o takıldığı kişilerden biriyle görüşüyordu çıktığımız ilk ay çok kızdım bağırdım çağırdım görüşmedi bir daha

ve bir gün, 1 yıldır çıkıyorken, o görüşme dediğim adamınki gibi bir mail alıp onun msn ini ekledim yani sahte bir maille x kişisi olarak onun eski arkadaşı olarak onun mailini ekledim msne onunla konustum ve ona sordum,

seçme şansın olsa beni mi seçerdin, yahut şu anki sevgilini mi dedim ve seni seçerdim dedi oysaki bana, sevgilisine diyordu bunları ve bana seni değil bir başkasını seçerdim ey sevgilim diyordu oysaki ve yıkıldım ben

bundan başka bu sahte olan kişiye vaktinde ne kadar özel hisler beslediğini, ama x kişisinin geç kaldığını bile söyledi benim sevgilim bir başkasına söyledi! karım olmasını istediğim insan!

sonradan bunu ona söyledigimde günlerce ağladı, affetme diledi fazla pişman oldu, her şeyi şimdi anladım dedi değerini anladım dedi dayanamadım affettim, bu sefer ben fena oldum ona kötü davrandım ne hayallerimiz vardı ancak hemen tümü yalan gibi

aldatıldım mı yalan mı söylenildi bana bilmiyorum

ne dersiniz? ne yapmalıyım? çok fena bir durumdayım

Üst Alt