Son Konu

Hoşlandığımı sonunda söledim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lütfen okuyun lütfen :S:S

Meraba arkadaşlar konu gayet açık hiç kilitlenmeye lüzum yok başlık uyumufelan yüzünden sorunuma geliyorum yaşım 16 bugüne değin hiç bi kızla çıkmadım fakat bu sene sınıftan bi kızla tanışmıştım çok güzeldi okul başladığından beri aklım ondaydı bi türlü söyleyemiyordum ama aramız iyiydi bana her zaman ii davranıyordu en son cuma günü yanıma oturup dediki bi hoşlandığın biri varmı dedi bende var dedimSonra Bu okuldamı dedi ? bende evet dedim konuşimmi dedi değil dedim gülerek oda gülüyordu giderken bi detaylar gircem umarım anlarsınız:S

(Kızı sevdiğimi ocak aylarında kızın en yakın arkadaşına sölemiştim yani oda kız heralde sölemiştir muakak ben öle tamin ediyorum kendi arkadaşlarıma bazen diyorumki acaba beni sevdiğimi biliyormudur arkadaşlarımda gülerek olm tüm dünya biliyor ne diyorsun ya sen felan diyerek benlen dalga geçiyorlardı en son bizim sınıfta okul ilk açıldığı vakit bendne hoşlanan bi kız geldi dediki kimden hoşlanıyorsun söle dedi sölemicem dedim naptı etti daha sonra dediki kız tahmin edimmi dedi et dedim benim hoşlandığım kızın adını verdi yani bukadar şey rastlantı sayılmaz yani hiç alakası olmayan bi kız bile tahmin ettiğine göre benim hoşlandığım kız yüzde yüz biliyordur heralde Neyse yeniden biraz başlara gitem o kızdan ilk hoşlandığımı kızın en yakın arkadaşına sölemiştim demiştim yazının yukarlarında o kızda kendi varsayım etti sölemedim daha sonra tahmin edimmi dedi ve gene hoşlandığım kızı söledi )

Acilen bugünde o cuma günü yaşanan olaydan sonradan bugün gittim dedimki hani sen sormuştun ya hoşlandığın biri varmı diye bende o sensin dedim okulun başından beri senden hoşlanıyorum dedim baş başaydık gülüyordu bende öle heyacandan sonra dediki cilalı sonra konuşuruz dedi

Merak ettiğim sorular şunlar Bitmiş sonradan konuşuruz ne anlama geliyor ?
Sınıftaki herkeze sölemediğim halde herkezin varsayım etmesi
Ama sorun şuki acaba kız benim ondan hoşlandığımı biliyormuydu bu güne kadar ? herkez biliyorda o mu bilmiyor yahut bilmemezliktenmi geliyordu bu benim birincil deneyimimdi ilşk defa bi kıza böle açıldım sizden destek istiyorum lütfen ama lütfen cevaplayın takviye edin aklımda takılan sorulara destek edin lütfen bu benim birincil deneyimim olucak yan olursa : )

Üst Alt