Son Konu

İbo Show'un 14. bölüm konukları belli oldu! Latif Doğan, Bedia Akartürk...

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ibo_showun_14_bolum_konuklari_belli_oldu_latif_dogan_bedia_akarturk_1613714980_4889.jpg

İbo Show'da geçtiğimiz haftanın konukları Türk Sanat ve Halk Müziği'nin dev isimleri olmuştu. Merakla beklenen yeni bölümünün konukları Latif Doğan, Bedia Akartürk, Nuri Sesigüzel, Uğur Karakuş, Kahtalı Mıçe olacak.
HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN
Ekrana döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu.

İbo Show'un 20 Şubat Cumartesi ekrana gelecek olan 14. yeni bölümünden fotoğraflar da yayınlandı.

ezTjs_1613715067_359.jpg

İbo Show'un bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne Latif Doğan, Bedia Akartürk, Nuri Sesigüzel, Uğur Karakuş, Kahtalı Mıçe konuk olacak. Konukların okuyacakları eserlerle seyircilerin kulaklarının pası silinecek.

OLz20_1613715055_1379.jpg

PROGRAMDA BİRBİRLERİNİ İTTİLER!

Her hafta birbirinden farklı isimleri ağırlayarak haftaya damga vuran İbo Show programında geçen hafta Gülden Karaböcek, Ayşe Mine, Faruk Tınaz gibi önemli sesler konuk olmuştu. Programın bir bölümüne ise sanatçıların İbrahim Tatlıses'in yanında durup şarkı söyleme mücadeleleri damga vurmuştu. Sosyal medyada da gündem olan o olay, Ayşe Mine ile Gülden Karaböcek arasındaki bir husumeti de ortaya çıkardı.

HCq7q_1613285939_7265.jpg

Ayşe Mine, Tatlıses'in yanına girebilmek için Faruk Tınaz'ı ekarte etti. Ancak daha sonra  Karaböcek'in bulunduğu yeri istedi. Tatlıses'in yanında bir türlü yer bulamayan Mine küsmüştü. Ünlü sanatçı, Gülden Karaböcek'in kendisini düet kısmında ittiğini iddia etti.

XrxNa_1613286048_2626.jpg

1984 yılı İzmir Fuar'ında aralarında bir husumet olduğunu söyleyen sanatçı, 'Yayında beni itti. Ben de üzüldüm, uzaklaştım. Görüntülerde var. Bu işin peşini bırakmayacağım.' dedi. Karaböcek ise, 'Ben kimseyi itmedim. Bilerek yapılmış bir şey yok. Kendi kendine uzaklaştı. Gereksiz bir tartışma.' karşılığını verdi.

Üst Alt