Son Konu

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak nişanlandı! Nişanda dikkat çeken detay

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ibrahim_tatlisesin_kizi_dilan_citak_bugun_nisanlandi_nisanda_dikkat_ceken_detay_1652779571_7787.jpg

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses bir süredir birlikte olduğu Levent Dörter ile nişanlandı. Nişanda Dilan Çıtak'ın saçları damgasını vurdu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE
İbrahim Tatlıses'in Dilan Çıtak adında bir kızı olduğu yıllar sonra ortaya çıkmıştı. İbrahim Tatlıses'in babası olduğunu kabul etmesi uzun yıllar alan Dilan Çıtak, kısa sürede hem sesi hem de özel hayatıyla tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Dilan Çıtak, son olarak müjdeli haber ile gündeme geldi. Güzel şarkıcı Dilan Çıtak uzun süredir birlikte olduğu Levent Dörter ile nişanlandı.  

Evlilik yolunda ilk adımı atan Dilan Çıtak ile Levent Dörter'in nişan yüzüklerini İbrahim Tatlıses taktı. Nişanında kırmızı bir elbise tercih eden Dilan Çıtak'ın saçlarını görenler şaşkınlığını gizleyemedi. 

İŞTE DİLAN ÇITAK'IN NİŞANINDAN GÖRÜNTÜLER:

DAMADINA ELİNİ BİLE ÖPTÜRMEDİ

Yüzükler takıldıktan sonra damat Levent Dörter, müstakbel babası İbrahim Tatlıses'in elini öpmek istedi yalnız imparator elini vermedi. Birden elini çeken Tatlıses'in o anları sosyal medyada çok konuşuldu.

O görüntülerden sonra elini öptürmeyen Tatlıses'in, damadıyla arasının iyi olmadığı iddia edildi. Ünlü türkücü, çıkan iddialarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı:

YermI_1652779978_1697.jpg

"KİMSE ELİMİ ÖPEMEZ"

"Ben sadece damadıma değil kimseye el öptürmem, bunu tüm camia bilir ayrıca damadım da çok terbiyeli ve edepli bir delikanlıdır. Benim elimi sadece çocuklarım öpebilir. Kimseye büyüklük taslamayı sevmem."

Üst Alt