Son Konu

ihanetin de böylesi olmaz lakin ...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar ben 9sınıftayken sınıfta sarışın yeşil gözlü bir kız vardı fakat öyle güzel bir kızda değildilakin gönül bu kıza aşık oldum kendimi kaptırdım lakin bir türlü çıkma teklifi edemedimaslında kızda yanaşıyordu fakat işte kadertabii bu olaylar devam ederken bir yakın arkadaşım vardıkız hoş yok fakat kendimce seviyorsan çıkma teklifi et falan diye bana destek veriyordutabii bu arkadaşım benim komşumdu 5 senedaha sonradan biz benzer ilde fakat diğer ilçeye taşındık daha sonrada ben daha iyi bir okula naklimi aldırdımkız ne yapıp ne etmişse süper kız olmuştu ve ben okuldan ayrılana değin bana her zaman sevgi gösterilerinde bulunuyordubende haftaya teklifi ederim derken nakil işi oldu sonrada uzaklaştıkkızın telefonu yoktu fiziksel durumları yüzünden ve ben ona ulaşamadımve o 56 senelik komşum eski mektep arkadaşım geçen hafta kıza asılmaya başlamış hatta onla çarşılarda geziyormuşhattta kız birazcık saf onla işi bile ilerleticekmiş diye söylentiler duydumarkadaşlar benim ne yapmam gerekiyor gidip bir yolunu bulup kızı gerimi almalıyım yoksa sezen aksu şarkıları dinleyerek kederlenmelimişu an aklım orada lütfen destek edin

Üst Alt