Son Konu

İkinci kez koronaya yakalanan Enis Arıkan ölüm haberlerine isyan etti!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
enis_arikandan_uzucu_haber_ikinci_kez_koronaviruse_yakalandi_1640509409_8307.jpg

Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Muzo karakteriyle ses getiren Enis Arıkan ikinci sefer koronavirüse yakalandı. Arıkan, toplumsal medyada hakkında çıkan öldü haberlere isyan etti.

Geçtiğimiz günlerde ikinci kere koronavirüse yakalanan Camdaki Kız'ın Muzo'su Enis Arıkan, toplumsal medya hesabından hakkında çıkan haberlere isyan etti. 

Hakkında çıkan "ölüm" haberlerine isyan eden Enis Arıkan, şu tabirleri kullandı:

"Allah sizi kahretmesin ne diyeyim. Kahretsin bile diyemedim. Bedduadan o kadar korkarım ki. Bu nasıl haber! Bir de tabut başına Ezgi'yi koymuşunuz ağlarken. Anam, bacım görse ne hisseder"

Enis Arıkan geçtiğimiz ağustos ayında koronavirüse yakalandığında "Aşı olmanın ekmeğini yiyorum ve daha kolay atlatıyorum. Terliyorum ve birazcık öksürüyorum" demişti.

2. SEFER KORONAVİRÜSE YAKALANDI!

Ünlü oyuncu Enis Arıkan, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada ikinci sefer koronavirüs olduğunu duyurdu.

Arıkan, "2. Defa korona olan dünya hoşuna alkışlarınızı bekliyorum" dedi.

Evinde karantinada olan Arıkan, Instagram hesabından bir takipçisinin canlandırdığı karakter üzerinden yaptığı yorumu yayınladı.

BERBATA BİR ŞEY OLMUYOR" 

Ünlü oyuncunun, paylaştığı yorumda, takipçisi; "Enis Arıkan'ın Muzo rolüyle herkesle mesafeliyken ikinci sefer korona olması ve Hande Ataizi'nin 'Cana' rolüyle yakınlaşmadığı adam kalmayıp hiç corona olmaması. Sahiden berbata hiçbir şey olmuyor. Corona bile" sözlerini kullanmıştı.

Üst Alt