Son Konu

İlgimi bırakırsam ne olur ya da başka bir yol mu seçmeliyim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
herkese selam
ben gönder konuya giriyorum şuan mutlu olduğum bir kız var sahiden çıkmıyoruz lakin beni birazcık da olsa sevdiğini muhakkak bir şekilde biliyorum ben yalnızca işleri daha sıkı yakalamak istiyorum zamanı gelince de çıkarız mıkarız zaten daha önce yaptık bunu ayrıldık falan filan neyse oralara hiç girmiyorum şuan işte biraz sevgisi var bunu kendi söylüyo ben istiyorum oysa bu kızı kendime daha çok nasıl bağlayabilirim bütün olarak nasıl aşık ettirebilirim nasıl daha fazla merak etsin beni kayıtsız mi olmalıyım ne yapsam gerçekten benim için yapmayacağı ayla getirmem için nasıl şekilde davranmalıyım takviye ederseniz sevinirim işte özetle ben tamamen bağlanmasını istiyorum bunun için ne gibi davranışlar sergilemeliyim

şunu ekliyim biz hergün birbirmizi görüyoruz nerdeyse dışarda takılıyoruz bi kaç saat falan sonradan eve giriyoruz msnde gece boyu konuşuyoruz sabahlıyoruz falan yani bir günün yarısından fazlasında beraber oluyoruz aylardır bu böyle ona ben artı alaka gösteriyorum yaptığım hatalı mı acaba bıraksam mı bu dek yanına olmayı neyse yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Anekdot
önceki açtıgım konu kitlenmiş nedenini bilmiyorum tutarsız bişey görmedim isimden bi hatalı yaptıysam özür dilerim bidahakine kitlerken nedenini belirtirseniz sevinirim ya da yanlışı söyleyin ben hemen düzeltirim affedin lütfen

Üst Alt