Son Konu

İlknur Best Fm

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İlknur Best Fm ilknurfm ilknur best fm ilknurla best express ilknur fm KALEMİNDEN; Sene 1995! Hani o kadar başlarız ya anlatmaya Biz de eskidik yani Best FM'de Geçenlerde barbar bir hesap yaptım da neredeyse 2500 program filan olmuş Ne konuştum, ne anlattım, hala nasıl devam ediyor bu konuşturma koşuşturma aklım almıyor bazen Ama hayat gibi devam ediyor Ne fazla şey değişmiş Mesela bir dönem 27 karoser kot giydiğimi hatırlarım, şaka gibi şimdilerde 29 bedene sığdım mı dünyanın en mutlu insanı oluyorum Kadınlar böyle maalesef Saçlarım değişti sonra her renk oldu valla lakin sarıdan bir türlü vazgeçemedim Tıpatıp Best Express gibi Hiç mi sıkılmadın diyenler olur hala? Hem de hiç! Yani böylece anlar olur ama insan herkesten ve her şeyden sıkılır, hatta kendinden bile Fakat bu sihirsel bir şey Stüdyoya girdin mi her şey açık havada kalır, nasıl derler Show must go on Fakat o kadar zorlama filan yok kendiliğinden 1549308707 1549308707 ilknurbestfm5c589328568d7gifilknurbestfm5c589328568d7gifilknurbestfm5c589328568d7gif Aaaaa lakin çok ağlayıp zırladığım da olmuştur hani Ara Sıra böylece şarkılar çalarım ancak taş olsa çatlar hesabıııııı, e kendim de dağılıyorum tabii genel olarak Haaaa bi de bu arada savaş sanatı merakı var, dinleyicilerim bilir hem radyocu keza Aikidocu Aikido başka bir şey Aikido bir tutku Aikido rahatlık Aikido eğitim, gönüllü eğitim ve hayatımın bundan böyle olmazsa olmazlarından Bir elimde kılıç, bir elimde mikrofon var mı bana ast bakanedasıyla dolaşıyoruz bakalım ortalıkta Sonumuz hayır ola Allah müsade verirse artık Best FM'den emekli olmayı düşünüyorum Şöyle 60 yaşlarında falan yani benden uzun yıllar kurtulamayacaksınız arkadaşlar Hafta içi her akşam 20:0022:00 saatlerinde, antrenman sonrası canlı yayında yine görüşürüz emaililknura@bestfmcomtremail  

Üst Alt