Son Konu

İrem Derici'den şok açıklama: Araştırmaya başladım. Evlat edineceğim!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
irem_dericiden_sok_aciklama_arastirmaya_basladim_evlat_edinecegim_1574499913_5733.jpg

Ünlü müzikçi İrem Derici, evlat edinmek ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Her hareketi sansasyon olmaya yeten ünlü müzikçi İrem Derici, hayranlarına üzen lakin birebir anda sevindiren bebek bahsiyle gündeme geldi. Evlilik üzerine icmal yapan Derici, evlat nasıl edinilir konusunu araştırmaya başladığını duyurdu.

7Q2FL_1574499858_9974.jpg

Derici,“Natürel ki, hem de çok istiyorum. Lakin hayatımda kimse yok. Meryem Ana değilim ki, gökten karnıma yavru girsin. Şayet evlenirsem ve evladım olmazsa, sperm bankasına başvurmam. Evlat edinirim. Velev bu mevzuyu araştırmaya başladım bile. 40 yaşıma kadar sevdiğim adam ile nikahlanıp ana olamazsam evlat edineceğim” formunda konuştu.

VESAIR HABERLERİ;

Müzikçi İrem Derici son devirlerde konser temposuyla gündeme gelen isimlerden oldu. Geçtiğimiz gün Atatürk Havalimanı'nda objektiflere yakalanan müzikçi Derici'nin epey yorgun olması gözden kaçmadı. Bilet sırası beklerken bölgeye çömelip gözlerini dinlendirdiği manzaralara yansıdı.

hnBbr_1552286529_1014.Jpeg

İrem Derici, ayağa kalktığında magazincilere poz vermeyi ihmal etmedi. Ağır temposu ile alakalı Derici, "Son single çalışmam ‘Meftunum’ çok uygun gidiyor. CD satmadığı için çıkarmadık. Almanya’dan sonra ise Kıbrıs’ta konser vereceğim" laflarıyla açıklama yaptı.

3Qh7Z_1552286643_0834.Jpeg
ypQR3_1552286686_5257.Jpeg

Üst Alt