Son Konu

İslami Sorular ve Cevaplar Bölümü İndexi | 30 Aralık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Klavyenizden '' CTRL+F '' tuş kombinasyonunu yaptıktan sonra çıkacak olan '' BUL '' paneline, aradığınız konunun ismini veya konuyla ilgili herhangi bir kelime yazıp arama yapınız

Namazlar İle İlgili Bilgiler Bu Başlıktadır Destur Ne Demektİr? Nerelerde SÖylenİr? Kalıcı Dövme Yaptırmak Günahmı ?? Ölen çocukların ahiretteki durumu? Bu akşam namaz kılmak istiyorum ama ne okumam gerek bilmioyorum Hayırlı olsun İbadet İslami Sorular ve Cevaplar Forum İndexi islam'da yasak mi? Kuranda 'BİZ' Kader Namazda zammı sureler sırayla mı okunur? Umre İle İlgili Bir Soru kâbe zar atmak türban meselesi Namaz Kılmamak Abdest Hakkında Namaz ile ilgili bir sorum varLütfen bir bakın Aklımda uygunsuz şeyler canlanıyor engel olmak istedikçe daha da üstüme geliyor Bu şeyde ne yazıyor? lütfen cevaplayın Ölmek Kumar Esrar günahmıdır? genç ve fazla bilgisi olmayan bir bireyin aklına takılan sorular kader? ramazanda alkol alma Gusul Abdesti?? mülabese nedir Bir kıza tutulma Camideki bazı imamlar neden hızlı okurlar? Teravih Namazı İle İlgili Bir Kaç Soru? TV'lerde mukabele? Alkol icince 40 gün cünüp mü olunur? Öpüşmek orucu bozar mı? Dini kitaplar Bakmak günah fakat rüyalarda ? Oruca niyet etmek Oruç ile ilgili İddaa oynamak günah mı? Nasıl bırakabilirimm Annem Hamddiyemiyor? KURANI KERIM okumasini ögrenmek istiyorum ramazan ayındayız ve aklıma uygunsuz şeyler geliyor Oruç tutuyorum fakat Namaz ile ilgili 2 Soru Neden Kuran'ı Arapça okuyoruz?? Oruçlu iken cinsel film izlemek veya meni gelmesi oruçu bozarmı? Sahur da ezan sonrası namaz hakkında Oruçluydum Oruç Tutarken Saç Traşı Olmak? İddaa'dan kazanılan para ? reflü Sevap mı günahmı ? uyuyamıyorum +REp Borsa ya girmek caiz mi,borsadan kazanılan para haram mı? Teravi Namazıyla ilgili bir soru Hemen Hemen Her Sabah Ezanında Uyanıyorum? Ayda Namaz Acil Yardım Orucum İstemeden Bozuldu 2 Ay Sorunu Böyle Kişilere nasıl ders vermek lazım? acil yardım oruç tutayım mı? Cennette aile hayatı ve duygular Hangi Kuran Hattı daha kolay okunur? Bu kitaptaki hadisler sahih mi? İstemeden sperm gelirse 33 lü tesbih sallamak günahmıdır! Kafama Yıllardır Takılan Bir Soru Ateist arkadaşımın sölediği şey Dinden soğumama sebep olan soru ! Dİn kardeŞlerİm genÇ arakadaŞiniza bİ bakin Dİn kardeŞlerİm genÇ arakadaŞiniza bİ bakin Allah rizasi icin Türklerle İlgili Hadislerin Doğruluğu Peygamberimizin Hanımları Ezan devam ederken su içmek? Allah'ın Varlığına Dair oruçluyum fakat acayip dişim ağrıyo selamun eleyküm Ayetlerle İlgili Yardım edin Zayıfım,Halsizim oruç tutmasam ? kredi ile ev almak haram mi Sahurda ezan okunurken bir şey içmek orucu bozar mı? Çok Önemli Bir Soru!!LÜTFEN CVP VERİN!ÇOK ÖNEMLİ!! Fitre verdim ama verdiğim kişiye fitre olduğunu sölemedim?? Cenabetken Oruç Ramazanda mastürbasyon yapmak günah mıdır? Ateist arkadaşımın söylediği şey 2 Balıkların yakalnaması hakkında show tv kabe'ne dön ilahileri Günde iki öğün bu çağda mümkün mü? Öldükten sonra helallik Roman okumak caiz mi??? videolu Namaz Hocasi Lütfen cevap verin!Şeytanın ilk adı? oruç ve uyku Orucum kabul oldu mu? Ezan saati karışıklık sabah ezanı okunurken yiyilip içilirmi Baba hakkı ?Çocukken Günah Olarak Beynimize Kazınnan Bilgilerin Doğruluğu 2 ??Sizce? Bir insan kendisine haset edenlere karşı nasıl bir tavır takınmalıdır? bir sorum var Rüyalanmak Ramazan ve cenabetlik Hangi İmsak vakti doğru? Başıma büyük bir bela mı aldım ? Nolur yardım edin! Sünnet Namaz, Lütfen Bakın Kadir Gecesi Hakkında Önemli İbadeler Hakkında Soru fitreyi anne evli coguna verebilir mi? Oruç Bozulduktan Sonra Yemek Yenir mi ? Yemin Bozmak? Yorumlara +rep Orucum bozuldu mu ? Gusül mü gerekirdi? Evleneceğiniz ve sevdiğiniz kişinin kendisinden bekaretinin olmadığını, önceki arkada kefalet namazda işaret parmağını kaldırmak kefaret ile ilgili soru Namazlarda ki bütün dualar oruçlu iken bi günah işledim lütfen yardım!!!! Oruç Hakkında Herşey !!çer!! Haram Ve Helal Hakkında!Bilgisi Olanlar Lütfen Yardım! teravih namazı ile ilgili sorum var arı sokması ile oruç bozulurmu Dua ettikten sonra Ellimizi yüzümüze sürmek zorunda mıyız? *** Dövme Harammıdır ? HzYusuf ve Mısır Azizi oldugu dönem ile ilgili 1 sOrum var ? Mübarek Kutsal helal yemekler? İstihare namaz aBDesT iLe iLGiLi BiRKaÇ soRuM oLaCaK Allah Kur'an'ı Kerim'de neden biz diye hitap eder? Allah nerededir? Zamandan ve mekandan münezzeh midir? Gusül Abdesti ile ilgili bir soru Evdeki hamam böceği,karınca gibi böcekleri öldürmenin günahı varmıdır ? başörtüsü oruc ve abdest kadının mehrine zekat düşermi Acaba böyle olurmu ? Çok acil gitar çalmak günah mı ? müzik dinlemekle ilgili bi soru Orucu BozarMı namaz kılarken göz kapatılır mı? (lütfen bilenler yazsın) Hakkımızı yiyen bir kişiyi affedip hakkımızı helal edersek sevaba girer miyiz? İstihare duası Neden kimse çocuğuna Mevlana ismini koymuyor?8lütfen bilenler yazsın) Farz namazı kılmanın sevabı yok mudur? istihare namazı sorusu? Bir paranın faizini ihtiyaç sahiplerine versek vebali üzerimizden kalkar mı? Oruç kazası ile ilgili sual Evde hayvan besleme ile ilgili bir soru 2 sorum olacak Acil Soru Boy Abdesti Alçılı Burunla Nasıl Alınır? acele edebilirmisiniz nafile oruç mastürbasyon ve bir başka sorum Utanıyorum yardım edin! Faiz Ataist Birini Nasıl Allah'ın Varlığına İnandırabiliriz !!! Abdest`de kulak mesh edilmese? Namaz hakkında Bereket ve bereketsizlik Nedir Falcılık, Bâtıl inanç ve Hurafeler Nedir Doğru gibi görünen yanlışlar merak ettigim sorular Cenabetlik Hali ( Çok Acele ) Esler arasinda cinsellik ve temizlik İnsan Allah'ın Halifesi mi ? Gusül Abdesti İle Alakalı!Lütfen Yardım! güsul abdestinde çıkarsa Dini Davranışlarım Konusunda Kendimi Yönlendiremiyorum Lütfen Acil YARDIM Hac umre yolculariyakinlari ve kafİle yetkİlİlerİ dİkkat İle okuyun Zina Hakkında ? Allah ve Cehennem hakkında bir soru insan iradesi hakkında bir soru ? ne olur biliyosanız söyleyin Yardım Edermisiniz Bu Konu Hakkında! yaklaştımı Kedi Öldürmek Namaz Sureleri Hangi Sırayla Okunmalıdır? islam cahilemi daha cok hitap ediyor ? Birkaç sorum var! ??? Ruh varmıdır ? güneş doğduktan sonra sabah namazı Bir Sorunum Var Parayı eflasyondan korumak günah mıdır ? Abdest ve Namaz kaderimiz mi? seçimimiz mi? yerde para bulmak hakkında? Küçük Yaşta Ergenlikten Önce Veya Girişte İşlenilen Günahlar Hakkında?Lütfen Yardım! Spor Olarak Avlanmak Günahmıdır ? Yaratmak eylemi hakkında soru Nefsime Engel Olamıyorum Yardım Edin Sevmediğimiz kişilere davranış şekli Bir sorum olacak gusul abdesti yardım ? Acaba bundan cünüp olur mu ? kimler şefaatçi olabilir cennette cinsiyetimiz ne olacak ??? banyoda müzik dinlemek ve(mastürbasyon hakkında bir hadis) İslamla çelişen birkaç soruBilenler cevaplar inşallah Ya 10 kişiye gönder dini mailler etil alkol sorunu Namaz kılma ile ilgili sorum cünüp iken yıkanıyorum ama koku geçmiyor fethullah gülen cemaati ve abiler Tanrıyla ilgili bir kaç soru vücudumdaki kıllar dökülüyor annemle kavga ediyorum sürekli aciz kulum İmam Nikahı kıyıcazda yardımcı olun Nasıl KABE imamı olunur beduzzaman said nursi , fetullah gülen ? Arkadaşlar HACK Günahmı? Kesilen Kurbanın kendi payına düşenini kilosuna göre almak ?? GDO lu urunleri yemek caizmidir? zevk sıvısı Masturbasyon Yardım nolursunuz internetten birine ben yahudiyim dedim ne yapmam gerek mp3 film indirmekle ilgili Kurban Kesmek Meşrudur Kurban İçin Vekâlet yalan mı sölüyorum doğrumu lütfen yardım edin :'( Ltfen bi cvp?? İslam ve Eşcinsellik Hac ibadetinin görevleri farz ve sünnetleriyle Vaktin Sünneti ile Kaza namazı birlikte kılınabilirmi? kuş beslemek ve gönülsüz yapılan iyilik Cuma Namazı hakkında Ezan Duası arada sırada imana geliyorum bu iş nedir KotÜ dÜŞÜnmek ve okul hayatİ İle İlgİsİ Cünüp iken Sevdiğin kızın,evlendikten sonra bakire olmadığını öğrenirseniz Köpek Balkonda veya Apartmanda Beslenir mi Günahı Nedir ? Cenabetlik ile ilgili Erkeklerde uzun sac vs Metal,Rock ya da Hristiyan Birinin Müziğini Dinlemek Günahmıdır? Konular neden kapatılıyor? La İlahe İllallah Sabah uyandığında ihtilam olmadığı halde tenasül uzvunda bulunan ıslaklık hakkında şü Resim Olan Odaya Girermi ? Şeytan Nedir? Namaz Kılmak İstiyorum Fakat !! İnsanın Kabristana Defnedilmesi Ve Kabristan Ziyaretleri Hakkında Bazı Sorularım Var! Peygamber efedimizi savaş sırasındaki muskası allah 'a inancına akli deliliniz ne olur Tiyatro gunahmidir? 'kuranda matematik hatası' iddiası Fitrenin toplumsal yardımlaşma ve dayanışma üzerindeki etkisi nedir? LÜTFEN YARDIM!! Meryem ana ile ilgili bir soru İslam Dinene Göre Saç Uzatmak Caizmi? şarap ve içki Hint kınasıyla dövme yaptırmak dinimizce uygunmudur? Azrail canımızı alırken bize görünecek mi? ilim tahsili üzerine ölenler Ezanın Okunmasına 10 veya 20 Dakika varken Namaz Kılınırmı ? ıbadetımı nasıl tam yaparım? ıcımden kotu seylerın gecmemesı ıcın ne yapabılırım? Karşlı cinsle dostluk,arkadaşlık Alacakaranlık Bölümü ile ilgili kısa 2 soru dua etmek için bir sorum olacak Bu devirde bir genç olarak zinaya girmemek için nasıl davranmalı zina hakkında Faİz! Evlenmeden elele tutuşmak günah mı ? hepimiz cehenneme gidecekmiyiz kıl dönmesi Aşırı sinir beni dinden imandan çıkarıyor Allahin varligini İnanmayan bİrİne nasil İspat edebİlİrİz modlariminda katilmasi rİca Diş Dolgusu İle İlgili Yardım Cok onemli lütfen yardım edin! Genç Bi Kardeşimin Sorusuna Yanıt Verebilir misiniz! tesbih çekmek fazmi sünnetmi? Futbol Oynamak Günah mıdır ? “Seninle gurur duyuyorum sözü müslümana caiz midir? Müslümanlıktan başka dine geçmek Kim dinini değiştirirse onu öldürünMürtedlerin Öldürülmesi “Güneş geceleri nereye gidiyor? sorusuna Peygamber’in cevabı Ahzab 50 ve Nebe 33 istihare namazı lütfen yardım Peygamberin Hz Aişe ile Evliliği Kuranda Kedinin Yeri Nedir ? (Lütfen ßiliyorsanız cewaplayın)Söyleyene +REP vericem Namaz üzerine Şeytan ve yaratılışı Yunus 90 ve Ali İmran ezan namaz ezan namaz 2 Kafama takılan önemli soru? Knight Online Haram mı ? sevmediğimiz kişilere karşı davranış şekli Soru : Peygamber Efendimiz (sav) Peygamber olmadan önce neden okuma yazma bilmiyordu Bir zamanlar aldığım bir şeyi geri verdim ama helallik isteyemedim İntihar etmeye kalkıştımYaptım ve ölmedim(Soru) Namaz hakkında birkaç soru Kafama Takılan Önemli Bir SORU!!! Cünüplükle alakalı bi soru (erkeklere) Cunup oldugumuzdaki kıyafetlerımız hakkında ? Gayrimüslimler cehhenememi gidecek? Zina ile ilgili bir soru baba duası ve helallik hakkında Büyük Patlama ( Bing Bang ) dan Öncesi Hakkında Babanin bedduasi Namazla İlgili Bazı Sorularım Var!Lütfen Yardım Arkadaşlar! Canbar büyüsü hakkında Bütün varlıkları Allah yarattı; öyleyse haşa Allah'ı kim yarattı? Siyasi partiler hakkında bir soru? Yemin Bozma Cennette yaşam ve arkadaşlık Kul Hakkı konusunda Cünüplük ve Göz ile zina ehli kitap nedir? günahkar arkadaşlarla münasebet hakkında turnuva Abdest Alırken İçtenmi Niyet Edilir ? Sıraat Köprüsünden GeçişMutlaka İzlenmeli ölünün arkasından Kuranı Kerim okumak Mehir Hakkında bir soru cevap bekliyorum? tuvalet adabı erotik video izlemek günahmıdır Helallik hakkında Kuzenim ve masturbasyon İdrar Hakkında lutfen yardım Menisi gelmeyen biri cunup olurmu? Mp3 playerda kuran dinlenebilirmi? faiz Çok Önemlİ levhi mahfuz nedir? içkili insanlarla muhattablık Network Marketing işi hakkında harem Kuran'daki hesap hatası??? Cenabet Cemaatla Namaz Kılma Ve Tek Başına Namaz Kılmada Cevabını Bulamadığım Sorular Var! Cünup Abdestinde Burna Su Çekmek ? Sağ elle masturbasyon yapmak Günahmıdır! Kaza namazı borcu olanın nafile namaz kılması uygun olurmu? Kız fotoğrafı Hakkında Cehennem Edebi midir ? Hayvan ölüsü napılır ? 13 Yaşındayım Aklıma Allah(cc) Hakkında Kötü Kötü Şeyler Geliyor namazin farzlari Yalnızlık Allah'a mahsustursözünü kullanmak doğru mudur? Kul Hakkı Lütfen Yardım Kafama Çok Takılıyor Mezhepler hakkında Eşcinsellik doğuştan mı yoksa sonradan mı kazanılır ? Evrenimiz neyin içinde genişliyor? 'Herkes en ufak günahının cezasını çekicektir' Sözü Hakkında Organ Bağışı Hakkında! Amacın Mantıksızlığı Boy abdesti astral seyehat Mezhepler mahrem bölgelerindeki ve koltuk altındaki kıllar hakkında Dünya'ya İniş Tarihi ve HzPeygamberlerimizin Yaşları İslam Nedir Cünuplük ve Namaz İçeri internette dolaşan bu video Kelimei Şehadet ! Müslümanlık ve diğer dinler Hint Kınası ile Dövme yapıldığınca abdest kabul oluyormu? Gunah mi? Namaz Duaları Hakkında bir sorum olacak Ahirette Zaman Hakkında GUsül abdesti Bu Gusül Abdestiyle Alakalı Neden Böyle Çelişkiler Var?Doğrusu Nedir? Cünüpken çalışmak ? Arkadaşımla Barışmalımıyım ? Neden ? Bütün insanlar eşit mi yoksa bir kısmı aptal bir kısmı ise akıllı mı ? Ekmeği Çöpe Atmak Cennet ile ilgili birkaç sorum İle İlgili islam düşüncesinin dayandığı karakteristik vasıflar nelerdir? Bilgili Olanlar Girsin Şehitler Hakkında Bir Sorum özürlü abdesti namazı lütfen yardım masturbasyon günahmıdır Yemin Bozmanın Kefaleti SUDA GEÇMİŞİ GÖRMEK :s Mahşer Yeri Şafilerde Köpek Ellemek? ArkadaŞlar n'olur Çildirmak Üzereyİm Çok bela okumadan kurtulmanın yolları var mıdır? Kutsal kitaplar ve HzMuhammed hakkında iki soru Dövme Yaptırmak Günah mıdır?Abdest Sorunu Olurmu? cennette yapılacak evlilikler hakkında 'Göktekiler' Derken Kimleri Kast Ediyor? Erkeğin mürtübasyon Yapması Caizmi'dir Namaz kılanların hali ve kılmayanların hali Abdest duaları İslam Din'i dışında diğer dinler Cennet'e gidebilecek mi ? Abdest alırken burun kanaması abdesti bozar mı? Ölürken in Görülmesi Ne Anlama Gelir? '''' menİ, mezİ, vedİ '''''' intizar Cinsel ilişki hakkında bir soru ? Yerde telefon buldum ama içim rahat değil Cunüplük Hali Hakkında Heralde Çoğu Kişinin Namazla İlgili Bilmediği Bir Gerçek Var :S?Lütfen Bakın! Büyük Günahmı İşledim? cuma namazı ve bir kaç soru Sanığa İşkence Cizmidir? alkollü içki fabrikalarında çalışmak günahmıdır Bir hata yaptım Burundan ameliyatlıyken Gusul Abdesti Nasıl Alınır umre Küfrden korkuyorum Vesvese bu yeminimi bozmak için ne yapmalıyım acil Yemekler Çöpe gidiyor LİVÂÜ'LHAMD Sancağı Altında Gölgelenecekler Kız arkadaş Kur'anı Kerim'de kurban ile ilgili ayetler var mı? Seyyidlik ile ilgili Dinen durum ne olabilir gusül abdesti nasıl alınır? gusül abdestini doğrumu alıyorum Hint kınasıyla dövme ? acil yardım burun kanaması ve gusul abdesti Akşam Namazından Önce Namaz Varmıdır? dua edilirken islam ve yahudiler cuma namazı nasıl kılınır borçla ilgili bir sorunum var bacak kıllarıyla ilgili adıyaman şeyh (ismini bilmiyorum) affola Ölünü Arkasından Ağlamak Apartmanda ve Bahçede Köpek Beslemek ? korsna oyun film ve şarkı nolur ayrdım arkadaşlar kredi ve yurtlar kurumundan alınan katkı kredisi Cuma namazi 18 rekattir mastürbasyon sonu etraf temzliği oruç ile ilgili bir soru erkekler küpe ile namaz kılabilirmi? namazların en faziletlisi Cennete hesapsiz gİrecekler arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen ( Arkadaşm eve kız arkadaşını getirdi Şeker hastaları oruç tutarmı yardım lutfen şehitlik ile ilgili bir merak ? Cami ismi, Dinler, Şeriat Evli bir hanımla mahrem mevzu Dövme yaptırmak dinen caizmidir? MüziĞi meslek edinmek günahmıdır? Çok Günaha Girmiş Miyimdir? Gusül abdesti farzları sırası ??? farz namazları Gusül abdesti alırken ki yöntemim doğru mu? Elim KanıyorGusül Abdesti Almam Lazım? NaMaZla İlgili Namaz kılarken vesvese oluor Namaz kılma sorunu zuhruf suresi 36ayeti bana açıklayabilir misiniz? Gusül Abdesti ile ilgili Cariyelik ?? Kafam çok karıştı Kalıcı dövme gerçekten günah mıdır ? kuranla oturma seviyesi zekat hakkında Futbol & Namaz Namazların Farzından Önce İkamet Getirilmesi Bazı Sorunlarım Var deccali kim öldürecek mehdi mi hz isa mı Kavim Kabul Etmeme Allah'ın çocuğu olur mu olmaz mı alkol satan yerden alışveriş internete film yüklemek Dini Sorgulamak Bektaşilikten Sünniliğe Geçiş şort namaz Oruçla ilgili sorum var Bir kaç Soru ! namazla ilgili Cehennem Cennet Zina yaptım , Nasıl Affedilirim ?? Ezan okunurken köpekler neden ulur ? yemin ve yemini bozmak Bu ne ya? Tarİkatlarin İslamdakİ yerİ nedİr? Birini bilinçli öldürmek Bankada Çalışmak İkindi Namazı Vakti? Korkuyorum Herseyden Korkuyorum İçime kapandım Yardım !! vesvese Sabah Namazını Kaza Olarak Kılmak Merhamet nedir? Selam üzerine Hayvan Öldürmek Namazdaki duaları türkçe okumak Oruç ve Sabır! gusül abdestini doğrumu alıyorum oruçken cünüp olmak Oruçla ilgili Oruç İle İlgili soru:ahirette Kul hakkı için helallik istenebilir mi? Sahur Gusül Abdesti istiare Oruçluyken Gusül Abdesti alacağımız zaman ağzımıza su verdiğimizde gargara yapmak ? orucum bozulmuşmudur ?

Üst Alt