Son Konu

iyiki bekarım dıyenlere

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
iyiki bekarım dıyenlere NE MUTLU BEKARIM DİYENE !!! Ilk Kez bekarlar okusun Millette bir telaş, bir başkaldırma: Bu yaşa geldim hala gönlüme kadar birini bulamadım! Allahım ben hiç evlenemeyecek miyim yahut? Yalnızlık benim kaderim mi?Bütün bu sızlanmaların nedeni ne biliyormusunuz, insanlara rahat batıyor kardeşim, gizli Bu mutsuz insanlara sahiden mutlu olmaları için ne değin fazla nedenleri olduğunu göstermezsem vicdan azabından uyuyamam İşte Yalnızlığın Dayanılmaz Hafifliği: 1) Sabahtan işe gitmeniz gerekiyor ve kendinizi hiç iyi hissetmiyorsunuz Ne mutlu size! İstediğiniz dek surat asabilirsiniz Sabahleyin sabah bu ne suratdiyen birisi değil yanınızda 2) Akşam işten eve gelince kendinize güzel bir ekmek arası sandviç hazırlayın Oh! Ne hoş, yemek, bulaşık derdi de değil, dünkü bulaşıklar mı? Boşverin, sizden hesap soracak kimse değil fakat 3) Gece yatağınıza yattığınız zaman 300 kez yatakta dönün, yorganı istediğiniz dek çekin Gün gelip yatağın kıyısında soğuktan titreyerek ahh, ah, neydi o sıcacık yatağımda yayıla yayıla yattığım günler diyeceğinizi unutmayın 4) Tanıdığınız bütün bayanları, bayları (aranızda duygusal bir tahvil olması gerekmiyor) yemeğe ziyafet edin, onlara şiirler okuyun, mektuplar yazın Nasıl olsa ileride annenize bu arada bile yazılmış izin kağıdı almanız gerekecek! 5) Arkadaþlarınızla dışarıda eğlenmeye çıktığınız akşamlar masayı en son siz terkedin Saat 24:00' te ayrılmak zorunda kalan, gece boyunca cep telefonuyla eve hesap vermek zorunda id kalan arkadaþlarınızın size imrenerek bakmasının tadını çıkartın! 6) Fotoğraf yeteneğiniz mi var? Hiç durmayın resim yapın Gitar çalın, satranç oynayın Çünkü ileride ev işlerinden bunlara ayıracak zamanınız olmayacak 7) Ocakta mıyız? Bakın ne dek şanslısınız! Maaşınızın yarısını çocuğun eğitim giderlerine karışıklığa itmek zorunda değilsiniz Hemen içiniz sızlamadan olmayan çocuðunuzun eğitimi için ayırmanız gereken parayı gidin zevkle harcayın! 8) Takvime alt olmanıza da lüzum yok Nasıl olsa aybaşında maaşınızı elinize veriyorlar Takvimler doðum günleri, evlilik yıldönümlerini unutmamak içindir Sizin başınıza yumruk yemek yemek gibi bir sorununuz olmadığına göre 9) Sabaha dek bilgisayarınızın başında oturun Nasıl olsa yakında derhal bir mailcheck yapıp çıkacağımdiyeceğiniz günler gelecek 10) Evli arkadaşlarınızdan uzakta durun Rahatınızı kıskandıkları için sizi sabote etmeleri olasılığı vardır Tam sana kadardiyecekleri en düşük bir kız kardeş, iki baldız, dört teyze kızı ve beş komşuya sahiptirler!  

Üst Alt