Son Konu

İzzet Yıldızhan da modaya uydu! Saçlarını sıfıra vurdu...

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
izzet_yildizhandan_alkislanacak_hareket_calisanlari_ucretli_izne_cikardi_1588927828_7991.jpg

Koronavirüs salgınından sonra çocuklarını kendi tıraş eden İzzet Yıldızhan, bu kezde çocuklarına kendisini tıraş ettirdi. Berberlerin açılmasına ramen evde tıraş olmayı tercih eden Yıldızhan o anları sosyal medya da paylaştı.

İzzet Yıldızhan, diğer ünlüler gibi berber ve kuaförler açıldıktan sonra oralara gitmektense evinde kalmayı tercih etti. Yıldızhan'ı, en büyük oğlu Mustafa Yıldızhan evde tıraş etti. Ünlü türkücü o anları "Şimdi oğlum beni ikna etti... " notuyla sosyal medya da paylaştı.

Türkücü İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz günlerde koronavirüs Kovid -19 nedeniyle vefat eden Ömer Döngeloğlu'nun vefatının kendisini derinden etkilediğini belirtti. Yıldızhan acısını "Özellikle İlahiyatçı Ömer hocamızın vefat etmesi beni derinden etkiledi. Kendisiyle iyi bir hukukumuz vardı. Sonuçta 52 yaşındaydı kendisi, çok erken yaşta kaybettik" sözlerle anlattı.

FjFPL_1588927300_8559.jpg

ÇALIŞANLARIMI ÜCRETLİ İZNE ÇIKARDIM! 

Büyük oğlu Mustafa ile alışveriş yapan Yıldızhan'ın tedbirli olması da dikkatlerden kaçmadı. Yıldızhan bu sürecin zor geçtiğini ancak herkesin birbirine yardım etmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca Yıldızhan sahibi olduğu işletmelerde çalışanlarına maaşlarını ödediğini söyledi. Ünlü türkücü "286 personelimi ücretli izne çıkarttım ama nereye kadar? Oteller boş ama kredilerin haddi hesabı yok" dedi.

Üst Alt