Son Konu

Jason Statham: Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
jason_statham_turk_misafirperverligini_hic_unutmayacagim_1615531219_3115.jpg

Dünyaca ünlü aktör Jason Statham Antalya'dan ayrılırken Türkiye için söylediği kelamlar alkış topladı. Statham, "Türk kültürü ve Antalya kenti beni çok etkiledi. Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa müddette ailemle birlikte Antalya'ya geleceğim" dedi.

Dünyaca ünlü direktör Guy Ritchie ve İngiliz aktör Jason Statham'ın bir ortaya geldiği 'Five Eyes' sinemasının çekimlerine, 21 Ocak'ta başlandı.

1.8 milyar TL'ye inşa edilen ve dev bir sinema platosuna dönüşen Expo alanında başlayan çekimler, tarihi semt Kaleiçi ile Cumhuriyet Meydanı'nda devam etti.

Sinema çekimleri için yaklaşık 2 aydır Antalya'da bulunan ve Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki Regnum Carya Otel'in kurşungeçirmez villasında konaklayan ünlü aktör Jason Statham, bugün kendisine ilişkin sahnelerin tamamlanmasının akabinde otelden ayrıldı.

"TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİNİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM"

Ülkesi İngiltere'ye döneceği öğrenilen Jason Statham, Antalya'dan ayrılmadan evvel Regnum Carya Otel İdare Konseyi Lideri Ali Şafak Öztürk ile vedalaştı.

Statham, "Türkiye çok hoş bir ülke, Türk kültürü ve Antalya kenti beni çok etkiledi. Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa müddette ailemle birlikte Antalya'ya tatile geleceğim. Ayrıyeten Hollywood'daki öteki sanatçı arkadaşlarıma da Antalya ve Türkiye'den bahsedeceğim. Onların da benim üzere Türkiye'de sinema çekmelerini isteyeceğim. 2 ay boyunca Türkiye ve Türk insanı beni çok etkiledi" dedi.

Üst Alt