Son Konu

Jason Statham'ın eşinden övgüler: Türkiye'ye aşık olduk

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
jason_stathamin_esinden_ovguler_turkiyeye_asik_olduk_1618311607_9313.jpeg

Dünyaca ünlü aktör Jason Statham, film çekimleri sebebiyle bir süredir Antalyada'ydı. Statham'ın dünyaca ünlü model eşi Rosie Huntington-Whiteley sosyal medya hesabından Türkiye ile ilgili övgü dolu bir paylaşımda bulundu.

Instagram üzerinde toplamda 12.3 milyon takipçisi bulunan ünlü model Rosie Huntington-Whiteley, sosyal medya hesabından Türkiye ile ilgili bir paylaşımda bulundu. İngiliz model, kendisine gelen "Antalya'ya geldiniz mi?" sorusuna yanıt olarak, "Geldik ve Türkiye'ye aşık olduk. Çok güzel bir ülke." sözlerini kullandı.

q16Du_1618311376_7676.jpg

Dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie ve İngiliz aktör Jason Statham'ın bir araya geldiği 'Five Eyes' filminin çekimlerine, 21 Ocak'ta Antalya'da başlamıştı. Film çekimleri için yaklaşık 2 aydır Antalya'da bulunan Jason Statham, İstanbul Sinema Müzesi'nin açılışına da katılmış ve Başkan Erdoğan ile görüşmüştü.

Antalya'ya hayran kalan ve burada turistik geziler düzenleyen Statham, Serik ilçesine de ziyarette bulundu. Aspendos'u gezen aktör, buradan çekilmiş fotoğraflarını da sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşım 1 milyon üzeri beğeni aldı. Statham'a olan hayranlığıyla bilinen oyuncu Ezgi Mola da, fotoğrafa yaptığı esprili yorumla güldürdü.

Gi03w_1616140481_4578.jpg

DJX3h_1615531201_4711.jpg

"TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİNİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM"

Jason Statham, Regnum Carya Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk ile vedalaşmış ve duyduğu memnuniyeti şu sözlerle anlatmıştı:

"Türkiye çok güzel bir ülke, Türk kültürü ve Antalya şehri beni çok etkiledi. Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa sürede ailemle birlikte Antalya'ya tatile geleceğim. Ayrıca Hollywood'daki diğer sanatçı arkadaşlarıma da Antalya ve Türkiye'den bahsedeceğim. Onların da benim gibi Türkiye'de film çekmelerini isteyeceğim. 2 ay boyunca Türkiye ve Türk insanı beni çok etkiledi."

Üst Alt