Son Konu

Jennifer Aniston açıkladı: Çocuk deneyimini kariyer için bırakmam!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
jennifer_aniston_acikladi_cocuk_deneyimini_kariyer_icin_birakmam_1573715385_1451.jpg

Hollywood yıldızı Jennifer Aniston, "Kariyeri için evlat yapmadı" tahlillerine reaksiyon gösterdi.

Başarılı oyuncu Jennifer Aniston, ikinci sefer evlenmesi karşın hiç gebe kalmaması ve basında bu durumun yanlış yorumlanması ile gündeme gelmişti. Bir show programına katılan 50 yaşındaki ünlü oyuncu Aniston,"Her hengam evlat sahibi olmak istemişimdir ve bu deneyimi bir kariyer için asla bırakmam" biçiminde konuşmalarıyla hayranlarının gönüllerini bir kere daha fethetti.

Tm7Sw_1573715351_7776.jpg

Kariyeri için evlat yapmama haberlerine reaksiyon gösteren Aniston,“Bana ilham veren hatunlar, hem kariyerleri hem de evlatları olanlar… her devir evlat sahibi olmak istemişimdir ve bu deneyimi bir kariyer için asla bırakmam. Hepsine sahip olmak istiyorum" laflarıyla hususa açıklık getirdi.

BAŞKA HABERLERİ;

Friends serisinde oynadığı başrol karakteri ile gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Jennifer Aniston, Variety mecmuasına Marvel sinemaları hakkında açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamanın içeriği eleştirisel nitelikteydi.

lD6zc_1570790982_4678.jpg

Ünlü Hollywood yıldızı Jennifer Aniston da Marvel zıddı söylemiyle gündeme geldi. Variety mecmuasına konuşan 50 yaşındaki usta oyuncu, Marvel’ın filme zarar verdiğini açıklamalarında bulundu.

Qv1pr_1570791217_581.jpg

Anniston, “Bence Meg Ryan periyodunun yine gelmesini çok isterdik. Film salonuna gidip rahatça oturmak güzel olur diye düşünüyorum. Terms of Endearment sinemasını, Heaven Can Wait, Young Frankenstein, Blazing Saddles, Goodbye Girl sinemalarını yine ortaya çıkaralım” dedi ve sinemaların uzunluğu ile alakalı “Büyük Marvel sinemalarına gelince Hollywood küçüldükçe küçülüyor. Bu sinemalar benden beklenen sinemalar olmadığı üzere yeşil ekranda yaşamanın meraklısı da değilim” halinde laflarına ekleme yaptı.

Üst Alt