Son Konu

Jennifer Garner'ı Alkolik Olmasının Nedeni Olarak Belirttiği Söylenen Ben Affleck Suçlamalara Yanıt Verdi!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fe174cb561f7f30dfd7adf1e67c3214dd3b81843.jpg

Çalkantılı aşk hayatıyla daima gönderme oturan Ben Affleck, eski eşi Jennifer Garner ile olan evliliği hakkında yapılan yanlış suçlamalara karşılık verdi.

Kaynak: ...
Ben Affleck'i tanımayanınız yoktur...

Başarılı Hollywood mesleğinin yanı sıra hareketli aşk hayatı ile sık sık gündeme gelen Ben Affleck, bu sefer eski eşi Jennifer Garner ile ilgili kimi açıklamalar yaparak gündeme oturdu...

Şimdilerde Jennifer Lopez ile birlikte olan Ben Affleck, eski eşi Jennifer Garner ile yaklaşık 10 yıldır evlilerdi.

3 çocukları olan çift, ayrıldıklarından beri çocukları için ortak ebeveynlik yaparak ailelerinin birliğini sürdürmekteler.

Yıllardır alkolizm ile uğraş eden Affleck, geçtiğimiz günlerde bu çabanın ailesini ve esi eşi Jennifer Garner ile olan evliliğini nasıl etkilediğinden bahsetti.

Alkol sorunu ile daima çaba ettiğini, Garner ile olan evliliği her geçen gün kötüleştikçe daha çok alkol tükettiğini söyleyen Affleck, ilgisine ziyan verdiğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Jimmy Kimmel'ın programına katılan Affleck, bu açıklamaların internet üzerinden yanlış istikamete çekildiğini ve "clickbait" ismine olayı saptırdıklarını söyledi.

Birtakım internet sitelerinin alkolizmle olan çabasını yanlış istikamete çevirdiğini, alkolizminin nedeninin eski eşi Jennifer Garner olduğunu söyleyen bu kaynaklara olan kızgınlığını lisana getirdi.

Alkolizm gayreti boyunca Jennifer'dan büyük bir takviye aldığını belirten Affleck, asla kendi meselelerini eski eşinin üstüne atmayacağını söyledi.

Evliliklerinin yürümediğini, şahsî meselelerinin evliliğini olumsuz etkilediğini ancak çocukları için ailesi ile olan sağlıklı bağını koruyacağını söyleyen Affleck, tüm takviyesi için Garner'a teşekkür etti.

Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Üst Alt