Son Konu

Joe Manganiello, Deathstroke'dan Umudu Kesmiş

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61a9f57072af9_73587.jpg

DC Evreni içerisinde çok fazla ikonik süper kahraman olsa da Slade Wilson'ın benim için yeri apayrı. Deathstroke'u hakkıyla beyaz perdede görememiz ise Warner Kardeşlerin senelerdir sağlam bir yapıyı oturtamamasının en büyük ayıplarından birisi. Aslında DCEU içeriside Joe Manganiello'nun canlandırdığı bir Deathstroke vardı. Hatta kendisini Ben Affleck'in yöneteceği ve başrolünde yer alacağı Batman filminde ana kötü olarak izleyecektik. Ancak tabii ki bu proje rafa kalktı ve Manganiello rolden emekliye ayrıldığını açıkladı.

Verdiği son röportajda Deathstroke'u yeniden canlandıracağı sorulan başarılı aktör, "Hayır, ben bu hayali uzun zaman önce bıraktım." diyerek net bir cevap verdi. Kendisini son olarak Zack Snyder's Justice League filminin son kısmında Lex Luthor ile konuşurken görmüştük ve minicik de olsa bir umut ışığı yanmıştı. Artık o ışığın da söndüğünü görüyoruz. Ayrıca yine Snyder Cut'ın içerisinde yer alan Knightmare senaryosunda Cyborg, Batman, Flash ve Mera ile birlikte ekibin parçası olan Deathstroke potansiyel bir şeytani Superman savaşında da yer almayacak.
  • Zack Snyder's Justice League - İnceleme
Ben Affleck usulü Batman planları rafa kalkınca belki de daha heyecan verici bir şekilde Matt Reeves'in The Batman filmine hazırlana DC, Superman tarafında da bambaşka bir yola gidecek. Knightmare'in potansiyeli de çoğu DCEU fikri gibi daha ortaya çıkamadan sönmüş oldu. Belki ilerleyen yıllarda DC filmlerinde Deathstroke'u görürüz ama Joe Manganiello'yu görmeyeceğimiz artık neredeyse kesin gibi.

Üst Alt