Son Konu

Kaan Yıldırım'dan Ayrılıp Mehmet Dinçerler ile Aşk Yaşamaya Başlayan Hadise'den Dikkat Çeken İtiraflar Geldi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-e38c91659f7825bed681c0920dde18063d478cf3.jpg

Bağlantıya başladıklarından itibaren gündemden asla düşmeyen Hadise ile Kaan Yıldırım çifti, geçtiğimiz haftalarda ayrılmıştı. Ayrılıklarının çabucak akabinde Kaan Yıldırım'ın Çağla Şıkel ile, Hadise'nin de Mehmet Dinçerler ile görüntülenmesi başları karıştırdı. Hadise, yeni sevgilisi olduğu argüman Mehmet Dinçerler için “Öyle bir hayatıma girdi ki, birinci bakışta aşk oldu” dedi. Ünlü müzikçinin Kaan Yıldırım hakkında söyledikleri dikkat çekti.
Kaynak: ...

Doludizgin ve hisli başlayan aşkları Ebru Gündeş'ti, Reza Zarrab'tı derken Arap saçına dönünce devayı ayrılmakta bulan Hadise ile Kaan Yıldırım çifti, geçtiğimiz günlerde değişik bireylerle birlikte görüldü; biliyorsunuz.

Hepimizi oldukça şaşırtan isimlerle hem de!

Kaan Yıldırım ile Çağla Şıkel'in yeni bir aşka başladıklarına dair çıkan söylentilerin şokunu daha atlatamamışken,

Birebir günün gecesinde Hadise ile Mehmet Dinçerler'in de birlikte olduğunu öğrenmiştik!

Size burada,

Ve burada bahsetmiştik.

'E bu neydi artık?' diye kaldıktan sonra çıkan haberlerle ilgili birinci atak Çağla Şıkel'den geldi ve argümanları yalanladı.

Kaan Yıldırım ise sessizliğini müdafaaya devam ediyor hala.

Artık de aldığımız bir söylentiye nazaran Hadise'den de ikinci bir atak gelmiş; arkadaşıyla dertleşen ünlü müzikçi Mehmet Dinçerler için “Beni çok keyifli ediyor ve prensesler üzere hissettiriyor. Savaştan çıkmış üzereyim... Kaan beni çok yordu. Bu periyotta uzun mühlet münasebet istemezdim ancak Mehmet o denli bir hayatıma girdi ki... Birinci bakışta aşk oldu” demiş!

Vay arkadaş!

Oyuncudan geçtiğimiz ay ayrılan Hadise, “Daha evvel bitirmek istedim ancak ‘Toparlayalım’ diye yalvardı. Son olarak bana, ‘Ailem basında çıksın istemiyorum’ dedi. Her şeyime karışıyordu; işime, fotoğraflarıma, toplumsal medya hesaplarıma... Artık bu işin bittiğini bildiri attım ve kendisine tahammülüm kalmadığını belirttim.” demiş.

Ünlü müzikçinin, sol bileğine kendisinin ve Kaan Yıldırım'ın baş harflerini dövme yaptırdığı öne sürülmüştü. Hadise’nin kolundaki ‘K’ dövmesini sildireceği tez ediliyor...

Prensesler üzere hissettiriyor lakin kendisi tam bir bad uzunluk sevgili Hadise :((((

Aşk defteri hayli kabarık Mehmet Dinçerler'in.

Siz ne diyorsunuz bu dedikodulara?

Ve bu yeni ikili?

Üst Alt