Son Konu

kalbim acıyr :(

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kalbim acıyr :( lise 3deyim bi gün face de eklme talibi geldi birincil dönem baktım ve uzak bğndm çocuktu kendisi kabul etdm nyse konuşmya bşldık 1ay kdar knuştuk okulda görüştük falan iyi birisi oldğna kanaat getrdm snra çıkmya bşldık çocukta boy var ykışklı falan fiilen benim için önmli değil bunlar adam olsa benim için yeterdi fakat denk gelince yorum getiremedm neyse 2ay dek çıktık çok güzel günlerimiz geçti gerçktn ayrıldk barıştk 2kere ve o gün mektep bitmişti tatildeydk ben çalşmya bşlmştm işten çıkıp yanında gidicektm çıktm neyse bi yerde bulşlm diye anlştk ben ondan önce gelip bklyrdm msj atdım geliyorum aşkım diye yanıtladı sonra 5dk sonra bi msjda geldi aşkım wla elemanları yatrmm gerekli fazla kötüler gelemyrm kusura bakma eve git sen hemen ddi ve bende yıkıldım bağlıkalbimaciyr5c51960d1390balt beynmden vurulmşa döndüm o anda ne yazdysam artk cvp geldi işde akşam akşm snlemi uğraşcm kızım ya bide bni yanlş yanlş knuştryn ya yazmş bunu gördm ztn bitti ddm ya yok tekrar benzer sondasın kızım sen kaderin bukalbimaciyr5c51960d1390balt :( Frown :( ölelikle bitti ve aradan 3ay geçti 4gün önce msj atdı bana her yerde nasılsn diye iyiym yzdm ve eskileri açmya bşldı tekrardan bu vesileyle adıda doğukankalbimaciyr5c51960d1390balt azıcık karşk yazdım ama kbkmyn doğukn fazla farklıdr aslnda karıda kızda işi yoktur ama bi tuhaftr sinirlidr bn gibi trip atar snradan pişmn olr bnmksi yeniden pişmn olmş sbhtn gce 4e kdr msjlaştk bn bi kız için böyle şeylr ddğmi htrlmyrm ya sen ap ayrsn ya ayrsın yazmş bndn her zaman bi msj beklmş bnde sndn bekledm ddğnde güldükalbimaciyr5c51960d1390balt mutlulğuda herşyde snde buldm bn yazmş blmyrm ya o kdar kfam karışık ancak ben hep olumsuz konuşyrm fakat aklım hala onda kalmş apaçık ama ne yapcğmı inanın bilmyrm kalbimaciyr5c51960d1390balt :( Frown :( yorumlarnzla bni aydınlatrsanz fazla svnrm gerktn ihtycm var buna  

Üst Alt