Son Konu

Kardeşe gonderilecek en guzel doğum gunu mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Et tırnaktan ayrılmaz diye boşuna dememişler İster yan yana olun, ister kilometrelerce uzakta ama hep birlikte atar kardeşlerin yureği O guzel varlıkların doğum gununu kutlamak icin en guzel mesajları burada bulabilirsiniz
Kardeşlerimizin doğum gunleri de bizim icin cok değerli ve anlamlı gunlerdir Bu sayfamızda hayatımızdaki en onemli insanlardan olan kardeşlerimize, ya da kardeş gibi değer verdiğimiz arkadaşlarımıza, dostlarımıza yollayabileceğimiz en guzel doğum gunu mesajlarını hazırladık
imageskardesegonderilecekenguzeldogumgunumesajlari5ad914345841b

Guller, laleler, butun cicekler solar Celik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır Doğum gununu kutlarım canım kardeşim…

Doğum gununde sana en guzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim! Nice mutlu yıllara

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere Yıldırım gibi caktın, guneş gibi actın ustumuze Soz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize Kutlu olsun doğum gunun, nice mutlu senelere kardeşim

Kucuk prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve guzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum gunun Nice nice yaşlara…

İyi ki doğdun canım kardeşim seni cok ama cok seven candan seven kardeşin doğum gununu kutluyor

Hey genc adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gununu buyuk bir surpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parcamız ailede olmayacaktı İyi ki doğdun…

Guneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir omur dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun biricik kardeşim…

Aman Allah’ım kardeşim 1 yaş daha buyumuş! Buyudukce guzelleşiyorsun, seni seviyorum kardeşim Nice mutlu yıllara…

Dunyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara seni canından cok seven kardeşin
Kucuklukten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun Nice nice yaşlara

Ey kucuk melek! Seni baldan daha cok seviyorum iyi ki doğdun tatlım Canım kardeşim mutu yıllar…

Kardeşim doğum gunun kutlu olsun, eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla

Kimi kardeşin olarak goruyorsan ya ona benze ya da kardeşin gibi gorduğun insanı kendine benzet ki gorenler sizden ornek alsın

Pişt cadı, sana doğum gununde bir tane ucan supurge alacaktım ama sende duzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın Doğum gunun kutlu olsun

Kardeşlik sozlerde biten bir cumle değil kalpte atan bir sevgi cemberi olmalıdır Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara…

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğum gunun kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim…

İlk dunyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar canım kardeşim

Doğum gununun sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim…

Acıların bir kum tanesi kadar kucuk, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun Kardeşim mutlu yıllar…

Doğduğun gun bulutları yırtarak, bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

“Kardeşinle mucadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sozden donme (hadisi şerif) Sen benim canımsın kardeşlerin en guzelisin iyi ki doğdun canım

Koca bir colde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en guzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak Mutlu yıllar kardeşim…

Doğum gununun sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim…

Acıların bir kum tanesi kadar kucuk, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun Kardeşim mutlu yıllar…

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar Sen benim hem kardeşim hem de en yakın dostumsun Seni cok seviyorum Allah seni benden ayırmasın iyi ki doğdun canı kardeşim

Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Mutlu yıllar canım kardeşim…

Dileğim bugun dilediğin tum dileklerin gercek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum Nice yıllara kardeşim…

Sakın uzulme hayatın hızına, en guzel yallar cabuk gecenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Yuzunde her zaman bir gulumseme olsun cunku sana cok yakışıyor Daha nice mutlu yıllara kardeşim…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en guzelini yasar, basari merenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yuzun hep guler, neşeni hic yitirmezsin Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum gunun kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim

Dunyada essiz bir guzellik varsa o da kalbindedir Hayatinin bundan sonrası kalbinin guzelliği gibi gecsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun Mutlu yıllar canım kardeşim…

Bugun bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tum dilekleri vermesini diliyorum Doğum gunun kutlu olsun Mutlu yıllar canım kardeşim…

Hayal kur, ne hayal kurmak istersen Gez, nereye gitmek istersen Ol, ne olmak istersen Cunku senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var butun bunları yapabilmek icin seni cok seviyorum bir tanecik kardeşim nice nice yaşlara…

Bir bağrı yanık kardeşim var ağlar mı bilmem, uzanıp da gozlerine akan yaşları silemem, yarın askere gidecek gitme kal diyemem, ağlama kardeş ağlama ağlayıp da yureğimi dağlama…Seni cok seviyorum doğum gunun kutlu olsun

Tonton bir nine olduğunda bahcendeki sandalyene oturup eski gunlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar guzel gunler seninle olsun Doğum gunun kutlu olsun Mutlu yıllar canım kardeşim…

Bir yıl daha bitti, ama sakin uzulme zaman cabuk geciyor diye Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin Tum dileklerinin gercekleşmesi dileğimle Nice yıllara… Seni cok seviyorum canım kardeşim…

Yaşa Sev Gul! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kac olursa olsun her şeyin en guzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara Canım kardeşim…

Varlığının guzelliğini hayatıma kattıklarını dile dokmek ne kadar gucmuş meğer Doğum gunun kutlu olsun deyip gecmek istemiyorum Gecemiyorum Seni cok seviyorum canım kardeşim

Canımdan ote canımsın En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yuzunu Dercesine yanımda olanımsın Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi duşunuyorum da İyi ki varsın kardeşim

Hayat insanlara her zaman icin fırsatlar verir ya iyi değerlendirmesini bilirsen eğer… Sen bana hayatın en tatlı fırsatlarındansın Ben pek anlatamam boyle şeyleri Ama sen bendeki yerini cok iyi biliyorsun Seni seviyorum Hem de kocaman En kocamanından İyi ki doğdun kardeşim

Hey delikanlı, senin yuruduğun yolları ben coktan donuyorum ama korkma onunde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz celişkili oldu sanki yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet Doğum gunun kutlu olsun

Nasılsın canım? Yureğin buzlar kadar serin, guneş kadar sıcak, gokyuzu kadar yuksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum gunun kutlu olsun canım kardeşim…

Üst Alt