Son Konu

karınca

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
karınca Brenda yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı Tırmanacakları yere vardıklarında, az kalsın duvar gibi dik, büyük ve sarp kayalık bir yamaç çıktı karşılarınaTüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın düşey yüzüne tırmanmaya başladı Bir vakit tırmandıktan sonradan, nefeslebileceği bir oyuk buldu Orada asılı dururken, gruptan yukarıda ipi tutan kişi dalgınlığa düşerek ipi gevşetiverdi Bir Anda boşalan ip, çabucak Branda nın gözüne çarparak lensinin düşmesine niçin oldu Lens fazla küçüktü ve bulunması az daha imkansızdı Lens yamacın ortasında bir yerlerde kalmıştı ve Brenda artık flu görüyordu Ümitsizlik içinde Brenda, lensini bulması için Allah'a dua edebilirdi sadece Ve doğru içe düşünüp dua etmeye başladı Allahım! Sen bu anda buradaki bütün dağları görürsün Bu dağlar üzerindeki her bir taşı ve yaprağı bildiğin gibi, benim lensimin yerini de biliyorsun Onu bulmama yardım etPatikalardan yürüyerek aşağı indiler Aşağıda indiklerinde, tırmanmak üzere oraya içten gelen yeni bir grup gördüler İçlerinden biri Aranızda lens kaybeden var mı?diye bağırdı Brenda'nın sonradan öğrendiğine göre, lensi bir karınca taşıyordu ve karınca yürüdükçe ağır ağır kayanın üstünde hareket edip parlayan lens kızların dikkatini çekmişti Eve döndüklerinde Brenda lensini nasıl bulduklarını babasına anlatacak ve bir karikatürcü olan babası da ağzıyla lens taşıyan bir karınca devlete ait çizerek, karıncanın üzerindeki baloncuğa bunları yazacaktı: Allahım! Bu nesneyi neden taşıdığımı bilemiyorum Bunu yiyemem ve az daha taşıyamayacağım kadar ağır Ama istediğin sadece bunu taşımamsa, senin için taşıyacağım  

Üst Alt