Son Konu

karmaşıklar içerisindeyim önerisi olan var mı:(

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
karmaşıklar içerisindeyim önerisi olan var mı:( Merhaba arkadaşlar,internette dolaşırken buldum burayı bende bi sorunumu paylaşmak istedimson sınıf üniversite öğrencisiyimşu başlıca kadr iki ilişkim oldu ne eyvah ancak ikiside okuldandıbirincil sevgilimle aşk ne bilmediğim için çıkmıştım,herkes zamanla seversin dedi ama bütün tersi zamanla soğudum ondan işin kötüsü ayrılamadım bi türlü o erkek olmasına rağmen hiç bi işi halledemez,aralıksız benden takviye ister,hatta ödevlerini yaptırmaya çalışırdı,özgüveni düşük bi insandı hep o dertliydi sürekli trip atardı bi de cimrinin önde gideniydi fakat fazla pak ve saf suratlı olduğundan herkes suçu benim üzerime attı ayrılınca birbirimize kimseye bişey anlatmama sözü vermiştik zaten biten bi ilişkinin ardından fena konuşmak istemem ya neyse,bütün kız arkadaşları (iki taraflı arkadaşlarımız) benden uzaklaştı hatta bana tekrar birlikte olun diye baskıda bulundular bu vakit zarfı içindede kesintisiz onun saçma sapan davranışlarına maruz kaldım bir kaç ay sonra bu sıkıntının içinde ikinci sevgilim oldu kahretsin oysa o da sınıftan o yalnızlık hatıra içinde pat diye sevgili buldum kendimi onunla,o bütün tersi yanımda bir erkek olduğunu hissettirebilen biriydi ama davranışları ve istekleri fazla uç noktaydı,evlenmeden önce bir şeyler yaşamak için beni zorlayınca ayrıldım keşke burda bitse hikaye derhal gerçekte aşık olduğumu hissediyorum ilk defa birine ama ne yapsam bilmiyorum,akıllı ,yakışıklı bir çocuk bazen görüşüyoruz gerçekten birincil yıl geldiğimde aşık olmuştum ona fakat daha sonra unutmuştum arkadaş grubumuza o da katılınca tekrar bir şeyler oldu içimde fakat o da okuldan !!! ne yapsam bilmiyorum ve de çapkın bi tipe benziyo davranışları bir soğuk bir sıcak anlaşılmaz ama bende bundan böyle yoruldum ,gerçekten güvenebileceğim bi birey istiyorum sizce ne yapmalıyım melekler ne önerirsiniz? onu göreceğim gece yattığımda uyuyamıyorum bile heycandan ondada bir şeyler fakat bilmiyorumkarmasiklaricerisindeyimonerisiolanvarmi5c51894dacdf5alt :( Frown :((((  

Üst Alt