Son Konu

Karşılıksız Bırakılmak.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Konunun 1 Bölümü

4 senedir hoşlandığım bir kız var , kıza daha gidip tek bir söz söyleyemedim (kız ise durumdan 3 senedir farkında olan), tek bir kelime bir konuşamadık , hayır böylece çok salak ve gerizekalı bir herif değilim , tersine yaşıtlarıma tarafından (gördüklerimi söylüyorum) daha hoş ve yüksek çıtaya sahip sohbetler yapabildiğimi düşünüyorumHa böylece fazla havalı , fazla yakışıklı , fiziğiyle bir bakışta kızları kendine hasta edebilecek birimiyim , değilim ve bu durum çoğu kişinin elinde olan avantajları bende mahrum bırakıyorKıza neden böyle bağlı kaldığımıda bilmiyorum , okulun fazla hoş ve fazla popüler olan kızlarından değil , gezdiği yalnızca 1 kız arkadaşı var , dış görünüşü beni etkiledi oysa yalnızca o da yok , öyle bayan ve sessiz birisi ancak Herneyse , herkeste olan avantajlar bende yok , kızla bir kelime konuşup kendimi ıspatda edemedim , kısacası bir sk yiyemedğimi kabul ediyorum , neyseki dost çevremde benim gibi 34 arkadaşım var da gidip kafa dağıtabiliyoruz , oysa onlarında mına koyiyim her zaman yaramı deşiyorlarDurumum fazla vahim

En yakın arkadaşım olan LI , aşık olma hatasında bulunduğum kişi ile 3 aylık bir beraberlik yaşayan (kendisi akrabam olur ayrıca) , bana o kız sana göre yokdedikçe çıldırıyorum , nasıl bana kadar olmaz lan ! nasıl nasıl nasıııııııııııldiyesim geliyor , demiyorum ast haklısındiyorumNeyse fakat LI çok derdimi dinledi , deva olamadı ama dinlediOnada fazla teşekkür ederim

Kızın her yaptığı davranıştan nem kapıyorum , bugün kapıdan çıktığımda bir anda karşımda duvara yaslanarak kankasını beklerken buldum onu , 23 saniye kadar göz göze geldik , hiç huyum değildir , daima ben kaçırırım ilk olarak gözlerimi ondan , bu sefer ne olduysa kaçırmadım , taşşak gibi kaldık böylece , sonrasını hatırlamıyorum sanırsam yeniden ben kaçırdım gözlerimi ve aşağı içten süratli adımlarla indim , kaçırsana lan gözlerini , kaçırsana lan , niye kaçırmadın , amacın ne ?diye kendi içimden ona sorular yönelttim , cevabını alamadımSanırsam bu aralar ona düşkünlüğümün azaldığını düşünüp baştan beni kendisine bağlamaya çalışıyor , yada hiç birşey yapmaya çalışmıyor , bana pek geldi

Kızın en yakın arkadaşının , yakın arkadaşı , benim ortaokul arkadaşımOna gidip durumu anlatmaya çalıştım , anlatamadım , daha sonra MSN ortamında söylemeye kalktım , beceremedimMail attım , artı uzun olmayan bir yazıyla hissettiklerimi açıkladım , gelip fazla şaşırdığını filan söyledi , beklediğim bir cevaptı , ondan tek isteğim gidip bunu onasöylememesiydi , 1 gün daha sonra MSN'den bana özür dilerim , söyledimdedi , nedense kızamadım , sevindim hatta sonradan o da gidip erkek arkadaşına söylemişdiyince ne hissediceğimi tamamiyle kestiremedimiyidedim , sonradan ancak gün erkek arkadaşı ile internet ortamında geçen hararetli bir konuşmada , senin boğazını kesicemgibisinden laflar etti , sallamadım sevmiyorum o kızı , yanlış haber almışsındedim , o da gidip ona, dövdüm o çocuğudemişAferim , dayakta yedik habersizceneBu olaydan kafama takılan şey , neden gidip erkek arkadaşına uç söylüyor olayı , insan bi araştırır , ne oluyor ne bitiyor , bi sorar soruştururSonra bu soruyu kafamdan attım çünkü eğer benim 2 senedir beraber olduğum biri (evet 2 senedir birlikteler , di , bundan böyle değiller) , bana söylemezse böyle bir olayı , bozulurum , mümkündür

Ee , soru nerede diyeceksiniz , soru , niçin bunları yaşadığım , neden bunlardan kurtulamadığım , kurtulmak istemediğim için mi kurtulamıyorum , o kızla neden herşey düşlediğim gibi gitmiyor , neden karşı cinsler bu değin zalim oluyor , illa bende sokak serserisi mi olayım , illa oysa kızlarla lan lı lun lu mu konuşayım , herşeyi tadında yapmayı seven birisi olmaya çalışıyorum , ola ki de eğer benimle birlikte olsa , onu rezil edeceğimi sandı , halbuki pek değil , oturmasını kalkmasını haberdar olan biri var karşısınızda , kızla konuşmak için kendimde yiğitlik bulamadım ama tek cesaretsiz olduğum nokta budur şayet de

LI'nın dediği gibi , o kız sana tarafından yok oğlumlafını irdelemeye çalıştım , acaba niçindiye sordum kendime , lan bu kadarda ezik olunmaz be kardeşim , valla olunmazBöyle yaşam olmaz olsun

Bulunduğumuz zamanlarda Sunlounger ve Insigma ile egzersiz yapıp , ortak başarı kazandığım için okulumda herkes beni tanıyor bundan böyle , kürsüye filan çıkartı ibine mektep yönetimi beni , güzel bir konuşma yaptım , kazandığım yüksek meblalı (baya yüksek) ödülü cümbür cemaat duydu obile Ee nerede o filmlerde ki sahneler, ulan beni sevemedi bari parayı sevsin dedim , yine olmadı , belkide kızın gözüne girdiğim halde bu sefer , o , birşey gerçekleştirmek istemedi , parayı bulunca ona gittimi düşünürdiye düşündü , nah pek düşündü , böylece birşeyde düşünmedi , benzer hız , aynı negatiflikle devam ediyor muhtemelen , bu işlerden anlayan birileriyle konuşmam lüzum hemen , bana yol gösterin!

Kızla Hitabe Yaşandıktan Daha Sonra (2Bölüm)

Bu yazdıklarımdan sonra bir sürü olay yaşadımÖncelike kararım kızla konuşmak yönünde olduBirinci bölümde yazdıklarımdan sonra arkadaşlarımın da gazıyla konuşmaya karar verdim(uzun sürdü karar aşaması)Öncelikle kızın birisiyle çıkıp çıkmadığını öğrenmek gerekiyorduArkadaşlarım benden daha istekli bir şekilde araştırdılar2 derste başlayan incelemeler 7 (son) derste son bulduYokmuşİlginç bir duygu hissettimArkadaşlarım bundan böyle benen birşeyler yapmamı bekliyorlardı,onlara hak vermiyorda değildim haniNe yapacaktım?Nasıl konuşacaktım onunlaDediğim gibi 4 seneye yakındır bırakın konuşmayı,sesini bile duydugum 34 kereydi
(ondan 3 senedir hoşlandıgımı biliyor lakin)

Anında planlar yaptıldıAynı servis şirketinde okula gelmemize karşın,onun bindigi servis aracıyla benim ancak bambaşka araçlardıHerneysePazartesi günü çıkışta benzer servise bindim onunlaBinmeden önceki arkadaşlarımdan aldığım gaz bana yetmiştiArtık bu 4 senenin acısını çıkartacaktımAynı servise bindik,bana baktıgını gördüm fakat ben ona bakmadımServisin aldıgı 10 dakikalık yol bana 1 gün değin uzun gelmiştiServisten indiArkasından fişek hızıyla indimYağmur yağıyordu,hızlı adımlarla eve gidiyordu,ondan böyle süratli bir yürüyüş beklemiyordum açıkcası5 Metre aramızda vardı yoktuApartman kapısına gelince duracağını düşündümTak diye içeri girdiŞehir merkezinde olan bir apartmanın kapısı nasıl olurda açık bırakılırdıOnu geçtim,ben bir daha bu gazı nerde bulacaktımKendime inanamayacak bir şekilde cesaretlenmiştim ve gidiyordum,fakat olmamıştıDümdüz ilerledim,arkadaşım S'nin yanına gittimNoldu olum,lan noldu söylesenedediDeğil birşey dedim,Birşey olmadı ne olacak,ee konuştun mu lan kızladediHayır dedim sonradan olayları anlattımSalı günü bir kez daha denemeye karar verdik

Salı günü Son derste okuldan izin alıp çıktım,kuzenimi çağırdımKızın evinin önüde bir börekçide oturdukServisin gelme saati yaklaşıyordu,heycanlanmaya başlamıştım bu sefer,ilki dek sakin değildimKuzenim beni yatıştırmaya çalışsa da başarmadıDaha daha sonra börekçiden çıktık,kızın evinin tabi tarafındaki pasajda beklemeye başladım,sözde kuzenim bana servisin geldigini görür görmez sinyâl verecekti ve ben gidip konuşacaktım (akla bak)Servis birincil günkü gibi umulmadık yerde durdu ve pasajın içindeyken kızın önümüzden geçip gittigini görebildim yalnızca(o bizi görmedi)O günü arkadaşlarıma olanları anlatarak geçirdim

Çarşamba günü bu meslek bitmeliydiOkul tatil gibiydi,tüm okul imtihan stresiisimli bir konfesransa götürülecektiO gün okula gitmedimOglen 1'de kalktım,arkadaşımdan bir mesaj geldiKız okula gelmemiş,konferansa da gitmeyecekmişdiyeBende arkadaşım S'ye mesaj çektim : bugün olmayacak gailba bu iş S, yarın deniyeceğiz artık, Sbana Oğlum hadi gideim belki oradadırgibisinden birşeyler söyledi telefondaPek isteğim yoktu,tez giyindim ve Sile buluşma noktasına gittim(5 dk önce kızın orada oldugunu ancak sivil geldigini ogrendik)Yine heycanlanmaya başlamıştımKonfesrans'ın yapıldıgı yere gittik,ben başka ilgisiz bir yerde,s'ten haber beklemeye başladımDaha sonradan haber verdi geldi diyeOradaymışlarÇok yakın arkadaşı olan bir kız ve o,bir anda yukarı dogru gitmeye başladılar,arkadaşımla peşine düşüp takip ettikBir anda gözden kayboldularSbana ,gel lan aşağıya bakıcagız tekrar,onlar sahile gittilerdediCidden sonra sahilde kızları yakaladık,50 metre uzak peşine düşüp takip ettikEn sonunda tam terkar kaybettik derken,onları bir hamburgecide gördükİçeride başka kimse yoktu,yalnızca onlar vardıHerneysesbana, hadi kardeşim,git ve bitir bu işidedinasıldedimgidip konuşacaksın,bu kadar kolaydediKendimi motive etmeye çalıştımEttimdesile konuştugumuz apartman merenlerinden,hamburgerciye dogru ufak adımlarla ilerledim

Hamburgerciye girdim,kızın en yakın arkadaşına bir dakika müsade verir misindiye sordumnatüreldediVe işte o anO lahza anladım oysa,ben zaten ayakta yakalasam konuşamayacakmışım onunlaOna , ondan 4 senedir hoşlandıgımı,onu kıracak ve üzecek birşey yapmamaya çalıstıgımı,bunu kesin etmemeye de çalıştıgımı söyledimOnu hiç bir süre unutamadıgımı,hem kendimi sadece onun aleyhinde bu dek minik hissettigimi söyledim(tabi fazla akan konuşamıyorum adalet verirsiniz ama,böyle bir durumda hemen herkes heycandan ölür)Bana,onu niçin unutamadıgımı sorduokulda her gün görüyorsun ondan olabilir midediDüşündüm12 saniyehayırdedimDaha sonra onunla tanışmak istedigimi,en azından telefon numarasını vermesini istedimne değişecek oysadediBu fazla şiddet bir soruyduCevaplayamadımZaten telefon numarsaını alamadım da (x 2 senedir beraber oldugu çocuk,ama 2 senedir ayrılar çünkü çocuk üniversiteye gitti ve bıraktı bunu) x ile 2 senedir beraber oldugumu biliyorsun,ondan daha sonra da hayatıma kimseyi sokmadım,sorun sende değilgibisinden laflar ettiAncak onun 3 aya yakın başka bir birlikteliği oldugunu biliyordum,bana yalan söyledigini düşündüm

Bana bütün olarak olmazdemediysede az daha lafı oraya getirdiAma bu ilgimin onun hoşuna gittigini senin için buradayım,istesem gidebilirdim buralardanlafımdan daha sonra gösterdigi tebbessümden sonra anladım(istesem cidden gidebilirdim,WSEV'i kazandıktan sonradan İsviçreden burs kazanmıştım oysa gitmedimve bunu onlar da biliyor artık)Telefonunu başka bir yerden buldum kolaylıklaMesaj çeksem mi?Hemen ben ne yapayim?Mesajda Ona içimde kalanları,orada anlatamadıklarımı mı anlatayım?Birazcık daha yönlendirilmeye ihtiyacım varBelki küçük jestler onunda hoşuna gidecektirOkulda ona karşısında nasıl davranayımEskisi gibi gözlerimi ondan kaçırayım mı,yoksa selam mı vereyimRahatsız olur mu?Alt şuan elimde telefon numarasıyla baş başayım,ne yapacagımı bilmiyorum

Ortam daha da soğumadan birşeyler gerçekleştirmek istiyorumArkadaşlarım lan zaten birincil konuşmada gönder kabul edemezdi,kucağına mı atlayacaktı,naz yapıyor cümbür cemaat gibigibisinden laflar ettilerNe kadarı doğru bilmiyorumBende sırık kabul etmesini beklemiyordum olur ya de bu konuşmalar gerçekten biraz kendisini çekmeye çalıştığı içindirDediğim gibi telefon elimde ve yazacağım şeyler aklıma gelmiyor bir türlüYol gösterilmesi gerekiyor bana ilk bölümde olduğu gibiTecrübelerinze her yerde güvenmekten diğer çarem yok

Bölüm:3 Mesaj Çekildi

Evet arkadaşlar mesaj çektim,yanıt alamadım5'e yakın mesaj gönderdim,olmadı cevap atmadıDaha daha sonra en yakın arkadaşına Facebooka aracılığı ile bir mesaj attım(hani hamburgercide müsade istemiştim ya)Gayet uzun bir mesajKısaca Benden niçin bu kadar nefret ettiğini anlamıyorum,onun için daha ne yapabilirim bilmiyorum'a gelen gayet uzun bir mesajO'da bana Ara Sıra hayatta istediğimiz herşey gerçekleşmiyor malesefgibisinden şeyler yazdıBuna da eyvallah

Bölüm:4 Bakıyor

Herşeyi kabullendimTamam istemiyor anladımOkulda ne vakit karşılaşsak (50 metre,100 metre,3 metre uzaklık fark etmiyor),ne zaman gözüm ona gitse bana bakarken yakalıyorumAslında hoşuma gitmesi lüzum lakin gitmiyor,benzeri benimle dalga geçiyormuş gibi geliyorKendimle dalga geçirtmekte istemiyorum

Bu konu hakkında yorumlarınızı ve 4 bölümde anlattıgım bu bakma olayının nedenini sizlere de sormak istiyorumSizce neden olabilir,neden bakıyor?Pişman olmayacagını biliyorum adım gibi

Teşekkür Ederim

Üst Alt