Son Konu

karşılıksız sevgi sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
karşılıksız sevgi sözleri karşılıksız sevgi sözleri karşılıksız sevgi sözleri kısa 2019 karşılıksız sevgi sözleri Hoşlanmak yalnızca kadın erkek ilişkilerinde değil, bütün canlılar doğasında sevgi beslemek doğanın kanunudur Fakat birde beslenilen sevgiye yanıt bakmak yani doymak işte esas meselede budur Sevgili Melek'ler, sizlere bu sayfamızda karşılıksız sevgi sözleri sunuyor ve 2019 karşılıksız sevgi sözleri burada diyoruz 1549104302 1549104302 karsiliksizsevgisozleri5c5574b24c8d2karsiliksizsevgisozleri5c5574b24c8d2 karsiliksizsevgisozleri5c5574b24c8d2 Sen beni sevmesen de ben seni fazla sevdim ve sevmeye devam edeceğim… • Karşılık beklemiyorum sevgime yanımda ol yeter • Sen benim kalbimin birincil ve tek taraflı aşkısın kalbim seni seçti kalbim beni de geçti • Seviyorum seni anlasana seviyorum karşılık beklemeden seviyorum… • Beni hoşuna gitmek yürek ister… Ama sende o kalp ne gezer • Bugün her zamankinden ayrı bir şey yapayım dedim olmadı tekrar sana daima aşık olup seni düşündüm… • Karşılıksız hoşuna gitmek sadece onlarda vardır… Her yiğidin harcı yok… Yalancıktan hoşuna gitmek nedir oysa sanki… Herkes yalandan sever… Ben de yalandan sevebilirim seni… Basit meslek… • Karşılıksız aşk bir güzelin gözlerinde dumansız yanmakmış • Egemen düşüncelerimde bağımlı kaldım sana • Birincil aşkım olmanı istemedim defalarca son aşkım olmanı istedim Son aşkım ol ve ölesiye kal benimle… • Hep uyumak istiyorum daima rüyalarda kalmak, çünkü rüyamda karşılık buluyorum sevgime… • Sevme beni, benim sevgim ikimize de yeter be gülüm…  

Üst Alt