Son Konu

Katanaları Hazırlayın, Ghost of Tsushima'nın Devam Oyunu Ghost of Ikishima Yolda Olabilir!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-79df171c2d5463d0f9d75167149aa88cedfc72e2.jpg

Geçtiğimiz yıla damga vuran üretimlerden olan Ghost of Tsushima'nın devam oyunu için çok beklememiz gerekmeyecek.
Kaynak: ...

PlayStation 4 için çıkış yapan Ghost of Tsushima oyun dünyasına bomba üzere düşmüştü.

Geçtiğimiz yılın yaz aylarında çıkışını gerçekleştiren ve PlayStation özel oyunu olan Ghost of Tsushima'nın geliştirici koltuğunda Sucker Punch Productions oturuyordu.

Oyuncuları egzotik bir seyahate çıkaran üretim hem oyuncular hem de eleştirmenlerden düzgün yorumlar almıştı.

Bizleri Tsushima adasına konuk eden oyunda uzak doğu kültürünün tüm kendine has özelliklerini deneyimleme fırsatı elde ediyorduk. Üretim ayrıyeten oynanış mekanikleri ve öyküsü itibariyle de beğenilen bir iş ortaya koymuştu.

Haliyle oyuncular da gözlerini bir devam oyununa çevirdiler.

Üretimin bir devam oyununa sahip olacağına neredeyse kesin gözüyle bakılırken ortaya çıkan bir sızıntı bizleri heyecanlandırdı. Bu sızıntıya nazaran Ghost of Tsushima'nın devam oyunu Ghost of Ikishima yolda!

Devam oyununun temmuz ayında duyurulması hedefleniyor olabilir.

Ortaya atılan tezlere nazaran oyundan bilgiler almak için fazla beklememize gerek kalmayacak.

Devam oyunu birinci oyuna nazaran çok daha küçük ölçekte bir üretim olacak.

Sony'nin daha evvel farklı özel oyunlarında da yaptığı üzere Ghost of Ikishima'nın birinci oyunun bir DLC'si şeklinde olması planlanıyor. Hasılı öykü devam edecek ve oyun mekanikleri birinci oyun üzerine kurulacak.

Velhasıl bu imal için bir geçiş oyunu demek pek de yanlış olmayacak.

Tıpkı vakitte tüm bunların şimdilik birer söylentiden ibaret olduğunu yine hatırlatmakta da yarar var. Yeniden de ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyelim!

İlginizi Çekebilir

Üst Alt