Son Konu

Kavak yelleri' yeniden esiyor

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kavak yelleri' her yerde esiyor kavak yelleri ne zaman başlıyor kavak yelleri ne zaman başlayacak 1549269829 1549269829 kavakyelleriyenidenesiyor5c57fb4a8c134kavakyelleriyenidenesiyor5c57fb4a8c134 http:img84imageshackusimg84703077297812zd2 KANAL D'NİN SEVİLEN DİZİSİ “KAVAK YELLERİ'NİN YENİ SEZON ILK BÖLÜMÜ İLE CUMARTESİ GÜNÜ KARŞIMIZDAYDI Yeni yayınlama dönemi öncesi konuştuğumuz başrol oyuncuları Aslı Enver, İbrahim Kendirci ve Pelin Karahan, yaşanacak gelişmelere dair garip ipuçları verdi İBRAHİM KENDİRCİ (DENİZ): DENİZ, MİNE’YE SIĞINACAK Ekranda birçok gençlik dizisi var 'Kavak Yelleri'ni onlardan ayıran en büyük özellik? Bizim en büyük farkımız doğallığımız bizzat Deniz, Amerika’dan döndü, ama beklediği tabloyla karşılaşmadı Deniz’de ilerleyen bölümlerde ne gibi değişiklikler olacak? Yaşadığı olaylar Deniz’i olgunlaştıracak ve hayatın gerçekleriyle daha yakından yüzleşmesini sağlayacak Hayatın toz pembe olmadığını görecek ve üç boyutlu bir kişilik olacak Efe ile Aslı’nın birlikte olması durumunda sizce Deniz’in tepkisi ne olur? İbrahim Kendirci böyle bir olayla karşılaşsa ne yapardı? Deniz kendimce bir şey yapmaz İkisini de Allah’a havale eder Ben reel hayatta böyle bir durumla karşılaşsam, arkadaşımı çok kötü döverim Kızı ise Allah’a havale ederim Peki sizce dizide aşk mı arkadaşlık mu daha ağır basacak? Aşk Deniz’in Mine ile ilişkisi ne olacak? Tıpkı Mine’nin en kuvvet zamanlarında hep Deniz’e tutunması gibi, Deniz de Mine’ye tutunacak ASLI ENVER (MİNE): ONURUM HER ŞEYDEN ÖNCE KAZANÇ 'Kavak Yelleri'nin geçen sezon elde ettiği başarının sırrı ne sizce? Dizideki genç takım ruhunun, oyuncuların ve ekibin mükemmel anlaşmasının seyirciye de yansıdığını düşünüyorum Dolayısıyla insanlar bizi arkadaş canlısı buluyor Üretim şirketimiz Tim’s Prodüksiyon’un dürüst insanları bir araya getirmesi de kazandığımız başarının en kayda değer etkenlerinden biri Geçen sezonun final bölümünde Mine, babasıyla birlikte trafik kazası geçirdi Mine ile ilgili bizi ne nesil sürprizler bekliyor? Şu kadarını söyleyeyim; Mine tekrar tekrar olduğu gibi yeniden süprizlerle geliyor! Geçtiğimiz sezonda Mine’yi hep ağlarken gördük Yeni sezonda yüzü gülecek mi? Ben de en çok bunu umut ediyorum Mine, Deniz’i elde ettiği vakit ona aşık değildi Deniz, Aslı’yla birlikte olmaya başladıktan sonradan ona aşık olduğunu gördü Mine’ninki sadece hırs mı, yahut aşk mı sizce? Mine, Deniz’e aşık olduğu vakit başından çoğu şey geçmişti Deniz’in daima yanına olması ve babasının eksikliğini Mine’ye hissettirmemesi, onu Deniz’e daha fazla bağladı Bu yüzden ne iyice Deniz’e aşıktı ne de elde etme hırsıydı En büyük etmen güvendi Deniz Amerika’dan döndü, Aslı ve Efe yakınlaşıyor İlişkiler karmaşık bir şart aldı Mine bu ilişkilerin neresinde olacak? Mine her zamanki gibi olayları arkadan izliyor Fakat mutlaka ilişkilerin tam ortasında ve pimi ateşleyen birey olacaktır Deniz için çaba etmeye devam edecek mi peki? Reel bir aşk olduğunu düşündüğü için mutlaka devam edecektir Peki siz gerçek hayatta sizi sevmeyen birine olan aşkınız için mücadele eder misiniz? Bir yere kadar fedakárlık yapar ve mücadele ederdim Fakat Mine’nin başına gelenler benim başıma gelseydi, onun değin çaba etmezdim Onurum her şeyden önce gelir PELİN KARAHAN (ASLI): İKİ AŞK ARASINDA KALSAM KENARA ÇEKİLİRİM 'Kavak Yelleri' yeni sezon bölümleriyle ekrana gelmeye başlıyor Yaz tatilinizi nasıl geçirdiğinizi sorarak açtırmak istiyorum Tatilimi bol bol dinlerek ve gezerek geçirdim Geçen sezonun son bölümlerinde Aslı’nın kafası oldukça karışıktı Bu dönemlerden geçen her genç kız gibi Aslı’nın da kafası karmakarışık Daha da karışacaktır eminim ama Aslı iki aşk arasında kalmış durumda Peki Efe’ye mi daha yakın Deniz’e mi? Deniz’e kızgın olduğu için Efe’ye daha yakın görünüyor bence Sonuçta rahat istiyor Fakat Efe’yle de olacağını sanmıyorum Hakiki hayatta böyle bir durumla karşılaşsanız, yani iki aşk aralarında kalsanız, sizin tavrınız nasıl olurdu? Ben böyle bir durumda kalsam, Deniz’i affetmezdim Her şeyi içime atar, bir kenara çekilirdim Dizide Aslı’nın alaka duyduğu iki kişi de çok yakın arkadaşlarıydı Sizce çok iyi arkadaşken sevgili olunabilir mi? Olabilir bence, neden olmasın? 'Kavak Yelleri' dizisiyle birlikte tanınmaya başladınız Şöhrete alışabildiniz mi peki? Evet, 'Kavak Yelleri' dizisi oyunculuk hayatımda bir ilk olduğu için her zaman gözbebeğim olarak kalacak Diğer yandan bu dizi tamamen birçok fanımız oldu Fakat hayatımda pek de bir şey değişmedi Benim tanıdıklarım aynıyken, beni tanıyanlar arttı sadece Dizinin fragmanlarında 'Aşkın en saf hali' sloganı kullanılıyor Siz bu sloganın içini nasıl dolduruyorsunuz? Yaş olarak küçük olduğumuz için doğrusu de aşkın en saf hali şu anki Hiçbir maddesel amaç ve çıkar taşımayan hali bizzat en saf halidir gecce  

Üst Alt