Son Konu

Kaya Çilingiroğlu'nun paylaşımına tepki yağdı!

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kaya_cilingiroglu_kurallara_uymadi_maske_seni_koruyor_mu_1588500155_491.jpg

Pandemi sürecinde maskesiz dolaşımıyla gündem olan program yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, bu kez de yaptığı paylaşımla gündem oldu. Motosikletli bir sürücünün trafikte yaptığı tehlikeli anları paylaştı. Takipçileri paylaşıma eleştiri içeren yorumlarda bulundu.

Ünlü program sunucusu Kaya Çilingiroğlu yaptığı paylaşımla yine gündem oldu. Motosikletli bir sürücünün tehlikeli sürüşünü sosyal medyada yayınlayan Çilingiroğlu'nun takipçileri bu tarz bir paylaşım yapmasının sakıncalı olduğuna dair yorumlarda bulundu. 

PANDEMİ SÜRECİNDE MASKESİZ DOLAŞTI!

Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz günlerde bir otobüs durağında görüntülendi. Çilingiroğlu'nun maskesiz ve eldivensiz olması dikkatlerden kaçmadı. Koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirlere uymayan Çilingiroğlu'nun rahat tavırları ise şoke etti.

eUTcn_1588500171_4071.jpg

Kendisini görüntüleyen muhabirler yasağı çiğnediğini hatırlatınca ünlü ismin savunması ise şaşırttı. Çilingiroğlu muhabirlerle "Senin masken seni koruyor mu? Kimseye yaklaşmıyorum bir şey olmaz. Ayrıca ben koronavirüs testi de yaptırdım, negatif çıktı" şeklinde konuştu.

Üst Alt