Son Konu

Kenan Doğulu Beren Saat'e Evlenme Teklif Etti!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kenan Doğulu Beren Saat'e Evlenme Önerge Etti! kenan doğulu beren saat, kenan doğulu haberleri, beren saat haberleri Sevgili melekler, ve nihayet Kenan Doğulu Beren Saat'e evlenme önerge etti Magazin dünyasının en gözde aşıklarından Doğulu ve Saat'in yolu evliliğe dürüst gidiyor Habertürk magazin yazarı Esin Övet, Kenan Doğulu'nun Beren Saat'e izaç teklifinde bulunduğunu yazdı İşte o haber 9186 9186 kenandoguluberensaateevlenmeteklifetti5c4df8fb49e7bkenandoguluberensaateevlenmeteklifetti5c4df8fb49e7b 218 334 berenkenanjpeg9186 Kenan Doğulu Beren Saat'e Evlenme Teklif Etti! berenkenanjpeg9186 Kenan Doğulu Beren Saat'e Evlenme Teklif Etti! Büyük aşkta mutlu sona sayılı günler kaldı! İlişkilerinin başlamasının peşinde çevrelerindeki herkesin birbirine çok yakıştırdığı ve Belli evlenirlerdediği Beren SaatKenan Doğulu cephesinden konuyu ilişkin nihayet fiziki bir adım atıldı Gazetelerde çıkan onlarca Evlendiler, evleneceklerhaberlerinin rağmen Bugüne dek bu konuda her zaman susan Doğulu bombayı patlattı! Ramazan bayramının son gün Bodrum'da konser veren Kenan Doğulu sahneye çıkmadan yakın dostlarıyla buluştu Bayramlaşmanın gerisinde Doğulu arkadaşlarına müjdeyi verdi Ben de bundan böyle evliler kervanına katılıyorum Hazır olun, Beren'e evlilik teklif ettim ve o da kabul etti!Bu sözler üzerine arkadaşları, mutluluğu gözlerinden okunan ünlü sanatçıyı terbrik etti Genişletmek için tıkla  

Üst Alt